PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451243}

Cena prawdy

Nothing But the Truth
7,1 15 430
ocen
7,1 10 1 15430
Cena prawdy
powrót do forum filmu Cena prawdy

Informator

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś z Was odgadł kto był informatorem w trakcie oglądania filmu?

_Madzik_

córka tej Eriki jej w autobusie powiedziała

ocenił(a) film na 7
martaksp_87

ale przedmówcy chodziło o to czy ktoś się domyślił wcześniej, co chyba jest niemożliwe

ocenił(a) film na 7
_Madzik_

myślałem że syn tej kobiety co dodała artykuł do gazety, dowiedział się w przedszkolu od tej koleżanki.

spoOn_6

Ja nie mialem czasu żeby sie nad tym zastanawiac :) Tak mnie ten film wciagnal ,a poza tym trudno by było sie temu domyslec na tym własnie polegał ten film :)

ocenił(a) film na 8
_Madzik_

Ja w mniej wiecej połowie filmu, w biurze prokuratora gdy poszla do biblioteki z Alanem na rozmowe. Rachel w trakcie tej rozmowy powiedziala ze jej informator nie byl swiadomy konsekwencji ujawnienia tych informacji, od razu sie domyslilem i rozwalilem sobie koncowke filmu :)

Santino7

Gratuluję inteligencji , nigdy bym na to nie wpadł .

Santino7

tez wtedy o niej pomyslalam :)

Justka1985_filmweb

ja też, dokładnie w tym samym momencie :)

Santino7

Ja tak samo

ocenił(a) film na 6
_Madzik_

przyznam, ze ostatnia kwestia nad ktora zastanawialem sie podczas ogladania to personalia informatora. ale fakt faktem, ze zakonczenie mnie zaskoczylo. mile. pzdr.

ocenił(a) film na 8
_Madzik_

Ja się domyślałam. A kiedy przy prawniku i prokuratorze powiedziała, że informator nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji byłam już w 99% pewna :-) Dobry film.

użytkownik usunięty
_Madzik_

A ja wiedziałam od początku. Od kiedy tylko Beckinsale zapowiedziała szefowi gazety, że nie wyda tożsamości informatora. To było dziecinnie proste - wystarczyło uważnie oglądać początek filmu, w końcu nie pokazali tej wycieczki klasowej bez powodu. I to jest jedyny minus filmu - przewidywalność, jeśli chodzi o tożsamość informatora.

ocenił(a) film na 8

nostradamus?

ocenił(a) film na 8
damiano82

Nostradamus to przy nim pikus,przepraszam Pan Pikus.

ocenił(a) film na 6
_Madzik_

Nie. Nie wpadłam wcześniej na to, że to ta dziewczynka. Zaskoczyło mnie to.

_Madzik_

kto by przypuszczal ze te 2 zdania wypowiedziane na poczatku filmu beda jego odzwierciedleniem w pewnym momencie mialem taka mysl ze ta dziewczynka powiedziala to jej albo jej synowi a on powiedzial jej pozniej bylem juz pewny btw mocny film:D

ocenił(a) film na 8
_Madzik_

Nie, nie domyśliłam się. Większość filmu oczekiwałam na to aż się zjawi jakiś dziwny podejrzany typ który mógłby być ewentualnie tym informatorem;p dopiero gdzieś tak pod koniec zaczełam się zastanawiać nad tą sceną początkową...i pierwsze co mi wpadło do głowy to to, że informatorem była ta babka co koło niej siedziała i pytała jej dlaczego wybrały to miejsce czy dlaczego jadą tym autobusem.. jakoś tak podobnie w każdym razie..
teraz z perspektywy czasu, po rozkminach mam wrażenie, że jednak można się było domyślić kto był tym informatorem.. kilkakrotnie było w filmie podkreślane, że dziaciaki tej agentki i dziennikarki chodzą razem do szkoły.. co na pewno nie było bez znaczenia a później jeszcze podczas rozmowy z Alanem w bibliotece mówi, że jej informator nie był świadomy konsekwencji.. wszystko się zgadza :)

ocenił(a) film na 8
_Madzik_

Ja też się nie domyśliłem choć teraz gdy się już to wie to można było odgadnąć ale mi się to nie udało, bardziej myślałem, że Rachel dowiedziała się od samej agentki podczas jakiejś szkolnej imprezy po kielichu.

_Madzik_

Osobiście obstawiałam synka.

zuziaf

Nie domyśliłam się, po komentarzach już wiem, że miałam mniejsze szanse niż inni widzowie, bo przegapiłam początek. IMHO osoba informatora stawia całą wartość moralną obrony zasad przez dziennikarkę na głowie. Wykorzystanie dziecka jako źródła informacji, i to przeciwko jego matce, to zwykłe sk..., a obrona informatora w tym przypadku mogła być ukrywaniem hańbiącego dla dziennikarza procederu.

ocenił(a) film na 7
_Madzik_

Tak, domyśliłam się (choć nie widziałam 1.sceny filmu), bo pomyślałam, że jeśli nie wyjawia informatora mimo tak długiej rozłąki z dzieckiem (wiele miesięcy w areszcie, które dla każdej matki i dziecka byłyby katorgą) to znaczy, że bardzo chroni kogoś kto musi być niezwykle delikatny... I wtedy przyszło mi na myśl że chroni dziecko, czyli córkę agentki. A jak powiedziała swojemu obrońcy zdanie "ta osoba powiedziała mi to nieświadomie" to już mnie upewniło że to było dziecko Eriki.

ocenił(a) film na 5
empe01

Ja mniej więcej w połowie filmu.Tym bardziej zaniżyłem ten film logistyką postępowania głównej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones