PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603260}

Kontrabanda

Contraband
6,8 43 776
ocen
6,8 10 1 43776
6,8 5
ocen krytyków
Kontrabanda
powrót do forum filmu Kontrabanda

Nie chciałam na nowo zakładać podobnego tematu ale chciałam sie dowiedzieć czy możliwe jest żeby ona uderzyła tyłem głowy o wannę z filmu wiadomo że jest to noc przez kilka godzin leży nieruchomo bez pomocy lekarza potem ja zawija w folie ok ma twarz odkryta może oddychać ale potem jest zalewana betonem to jest żrące ok była w foli i przeżyła to po dość krótkim czasie sie budzi i bez żadnych uszczerbków zdrowotnych. zazwyczaj sie nie czepiam takich szczegółów ale to ze ona przeżyła zepsuło mi koniec filmu. Czytałam kilka tematów na ten temat ale tam pisali tylko o tej folii i musiałabym z osobna pisać do każdego co o tym sądzi. ja wiem ze to tylko film i wszystko może sie tutaj zdarzyć no ale zawsze jest ale:)

ocenił(a) film na 7
nina2001

W filmie wszystko jest mozliwe

giovanni50

Ja wiem że w filmie to można nawet zmartwychwstać z kilka razy. Ale pisałam że ten motyw zepsuł mi całość na prawdę fajnego filmu. Dlatego moje pytanie czy w realiach byłoby możliwe żeby przeżyła:)

ocenił(a) film na 7
nina2001

Wszystko możę się zdarzyć
Jak z tym dzieciakiem co wyprowadzili go z 12 stopni
Jakiś czyśćiciel okien przezył upadek chyba z 10 piętra

ocenił(a) film na 9
giovanni50

I w życiu również.Przecież to życie pisze najwspanialsze scenariusze.

ocenił(a) film na 10
nina2001

Sa przypadki przezycia katastrofy lotniczej i wiele osob przezywa wypadki samochodowe.

ocenił(a) film na 7
nina2001

Ja tak miałem dwa ,czy trzy razy i spoko, żyję ;-)))

videomax

No to masz farta ;-) :-P

ocenił(a) film na 7
nina2001

tak tylko technicznie - żrące jest wapno, beton nieszkodliwy, tylko mokry i zimny :-)

ocenił(a) film na 7
Franco_fan

No właśnie też to zwróciło moją uwagę. Beton nie jest żrący. Jest natomiast ciężki, ale tu się spisali, nie była na tyle głęboko, żeby się udusić. Jest teoretycznie możliwe przeżyć, ale przyznam, że też spodziewałam się jakieś afazji czy coś po przebudzeniu. Inna rzecz, że nie wiemy ile czasu minęło. W ostatniej scenie ma natomiast bliznę na karku. Tak mi się wydawało. Było to naciągane, ale też ten koleś co ją pchną to był taki nieogar co nie poznałby nawet gdyby się cała ruszała.

nina2001

mi kiedys odcielo glowe. ale juz mi lepiej

nina2001

Chcesz to mogę przeprowadzić taka symulacje na Tobie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones