Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

1: wcale nie jest taka piękna, zwłaszcza kiedy była młoda można było dostrzec jej przeciętność (np. w "Emmie")
2: 95. miejsce w TOP 100 to pomyłka. Jest aktorką niezłą, ale to wszystko!

No_5

#1 Modelki mają zazwyczaj dość bezbarwna urodę, żeby mogły się dopasować do każdego stroju. Będę twierdził, że ma ładną buzię.
#2 No ba. Ta wyjątkowo dobrze "czuje" kamerę, ale nic ponadto.

No_5

wszytsko to rzecz gustu, aktorką moze nie jest wybitną, ale urody nie można jej odmówić

No_5

Jak ona jest brzydka to ty chyba się w lustrze nie widziałaś... A jak dla mnie to ona mogła by mieć 1 miejsce

farmer6800

Nie jest typową pięknością, ale ma w sobie to ,,coś''. A czy jest dobrą aktorką? Widziałem ją tylko w Underworldach, Van Helsingu i Vacancy a to nie są filmy, w których można pokazać swoje umiejętności aktorskie. Czy Ci, którzy piszą, że zasługuje na TOP 100, czy nawet na bycie No.1 mogą napisac, jaki jest film w którym zagrała najlepiej?

Hanni_2

a ja uwazam ze w van helsingu pokazaka swoj talent aktorski

farmer6800

A konkretnie w których scenach? W van helsingu udowodniła, że umie mówić ze słowiańskim akcentem, co jest trochę dziwne, bo Transylwanię(Siedmiogród) zamieszkują Węgrzy i Rumuni, a żadna z tych nacji nie mówi językiem słowiańskim.

Hanni_2

Taaa... Zapominasz tylko, że film był robiony głównie pod publikę amerykańską. A dla nich to wszystko jedno. Większość społeczeństwa jest tam niemiłosiernie ograniczona

Hanni_2

Widzialem wszystkie underworldy i jesli chodzi o urode to jak dla mnie jest ona istnym aniolem. Chetnie poznalbym taka niebieskooka wampirzyce :devil: Jest poprostu przeza..sta, niesamowita pieknosc. Co do umiejetnosci aktorskich to sie zgadzam - ciezko je oceniac po wzieciu udzialu w takich filmach, aby na ich temat sie wypowiedziec trzeba by bylo zobaczyc ja w jakiejs ambitnej roli.

użytkownik usunięty
No_5

Nie jest piękna ? To dlaczego zawsze gdy ją widzę zaczynają spadać gwiazdy i wstaje Słońce bez promieni ? Dlaczego zawsze, gdziekolwiek się pojawia, powietrze gęstnieje i spala płuca obecnym mężczyznom ? Dlaczego tak wielu mężczyzn jest gotowych wyzwać na ubitą ziemię nawet terminatora za jeden jej włos ? Jak powiedział Rourke w Sin City: "tak właśnie powinny wyglądać anioły". Jak zaśpiewała Aaliyah Kate jest "one in a million". Kiedy oglądam ją w obcisłym wdzianku w underworldzie to czuję się jakbym dotykał monolitu z odyseji kosmicznej.

twoje pierwsze zdanie zupełnie nie pasuje do reszty... takie jest moje zdanie...

Może dlatego, że jest w Twoim typie? To, że ktoś się komuś podoba nie jest równoznaczne z tym, że ta osoba jest piękna, tylko z tym, że ma w sobie to ,,coś'' co podoba się innej osobie/osobom.

Hanni_2

no muszę Ci przyznać ze jesteś inteligentną osobą... aż nie wiem co powiedzieć, ale chyba masz racje...

farmer6800

Kate's new movie, Nothing But The Truth, is being well received at the Toronto Film Festival. Here is an excerpt from one review:

Kate Beckinsale gives the best performance of her career (and that's saying something considering how good she was in David Gordon Green's Snow Angels earlier this year) as Rachel Armstrong, the D.C. reporter who breaks the story about a fellow soccer mom who is in fact a CIA operative, played by Vera Farmiga.


Jeśli więc szukasz dobrego filmu z nią w roli głównej to musisz się uzbroić w cierpliwość. Jednakże jeśli ta notka jest prawdziwa to widac, jest to dowód na to, że Kate jest jak wino im starsza tym lepsza i nie chodzi mi tylko o jej grę aktorską:

http://www.kbeckinsale.net/gallery/displayimage.php?album=219&pos=1

użytkownik usunięty
Hanni_2

Są kobiety które swoją delikatną, subtelną urodą wywołują lekki powiew na twarzy dostrzegających je mężczyzn.To na przykład Winona Ryder. Są takie które urodą zwalają z nóg jak prawy prosty Tysona. To na przykład Angelina Jolie. Są takie które urodą mogą zabijać. To na przykład Valeria Golino. Jest też taka o której urodzie nie da się nic napisać bo słowa to za mało. To Kate Beckinsale - sól naszej galaktyki i czarnowłosy dotyk absolutu. Mógłbym posadzić ją przed sobą na krześle i godzinami się w nią wpatrywać. Boże - to twoje Opus Magnus.

Ciekawe co się stało z rankingiem, jeszcze nie dawno było w TOP 70 a teraz kilkadziesiąt miejsc w dół.

Hanni_2

chciałem napisać oczywiście była*

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

No_5

A, no teraz wygląda zdecydowanie lepiej. Pisałam o młodości. Chociaz przyznaję, że znalazłabym przynajmniej z... 30 kobiet od niej piękniejszych, chociażby wspomniana gdzieś wyżej Angelina Jolie.

No_5

A ja znalazłabym jedną o równie ciekawej urodzie - Claire Danes :P

Evelyn_8

No może 2 - jeszcze Jennifer Connelly :)

Evelyn_8

Jennifer jest przepiękną kobietą, ma niesamowite oczy choćby.

miss_russ

No mi się bardzo podobała w "Krwawym Diamencie", taką twardą i konkretną kobitkę zagrała:P

Evelyn_8

To obejrzyj Brokedown Palace, film bardzo, ale to bardzo nudny, jednakże to jedyna możliwość, żeby zobaczyć razem Danes i Beckinsale.

Hanni_2

Hhehe, dzięki, obejrzę :P

Evelyn_8

Wg mnie nie ma śliczniejszej aktorki od Kate i też ma to coś, po niej dał bym jeszcze Lacey Chabert i Eve Longorie nawet Angelina Joli to pryszcz przy nich, W Underworld i Van helsing najlepiej się zaprezentowała i wystarczyło to by podbić serca innych.

Uzii

Mi się bardziej podobała w Pearl Harbor, chociaż w Underwoldzie też jakoś wyglądała :P

użytkownik usunięty
Uzii

według mnie we wszystkich filmach wygląda pięknie, w ogóle jest prześliczna

Hanni_2

Nie wiem czy płakać czy nie.
Brokedown Palace nudny?
No rozumiem że jeżeli ogląda się filmy typu Underworld to zapewnie pewnie nudny. Ale jak dla mnie, a widziałem dziesiątki świetnych dramatów, tak samo "nudnych", Brokedown Palace jest wyśmienity i jeden z najlepszych. Gra aktorska bardzo dobra, fabuła idealna, wzrusza i to bardzo.
Pozatym, dobranie muzyki... świetna rola i Kate, i Claire.
Niestety jak dla mnie Brokedown Palace jest wyśmienitym filmem i wręcz razi mnie, gdy ktoś nazywa go "nudnym".

zossin_2

Brokedown Palace jest według mnie bardzo nudny ponieważ nie lubię filmów schematycznych. Ileż to już było filmów o turystkach z Zachodu, którzy jadą do jakiegoś egzotycznego kraju i wpadają w kłopoty? Jeżeli film jest oparty na jakimś wielokrotnie wykorzystywanym w kinie motywie przewodnim, to żeby uznać go za dobry musi się czymś in plus wyróżniać. Czym wyróżnia się BP? Muzyki nie pamiętam, film nie jest wzruszający, żeby film był wzruszający trzeba współczuć temu komu dzieje się krzywda, ja ani trochę nie współczułem tym oszustkom, fakt kara była z zachodniego punktu widzenia nie współproporcjonalna do winy, jednak w krajach azji płd-wschodniej za posiadanie tak dużej ilości narkotyków grozi zazwyczaj nie dożywocie tylko kara śmierci, widać miały szczęście że w tym kraju kary śmierci się nie wykonuje, gra aktorska nie była zła, ale na pewno też nie bardzo dobra. Jeżeli fabuła tego filmu jest dla Ciebie idealna to zastanawiam się jakie Ty oglądałaś dramaty. Jeżeli BP to ideał, to gdzie w Twojej skali należałoby umiescic np. Lot nad kukułczym gniazdem? Fabuła zdecydowanie nie jest idealna(w/g głosujących na imdb BP to 18 pod wzglęeme ocen film Beckinsale) wręcz przeciwnie fabuła jest nudna, ponieważ w filmie nie dzieje się nic oryginalnego, a to co sztampowe nie jest pokazane w ciekaw sposób.
Cóż w tym filmie jest takiego ciekawego? To, że 2 przyjaciółki chciały zrobic sobie wakacyjny wyjazd do dalekiego kraju? To, że miały wakacyjny romans? To, że wpadły w kłopoty? A może to, że 2 kobiety, które o uciekaniu z więzienia wiedzą tyle co ja o promieniowaniu jonizującym nie zdołały się z tego więzienia wydostać?

No_5

kolejne zazdrosne dziewczę :D ................

No_5

Poprosze o źródło potwierdzające fakt nr 1 :P

Szajba

Źródła? Proszę bardzo:
http://4.bp.blogspot.com/_Eab5Em2goO8/R92lgmNi6tI/AAAAAAAAAPk/NubOtkSt1tY/s400/e mmabigbonnetw.jpg
http://www.jasna.org/persuasions/on-line/vol28no1/images/stovel-figure4.JPG


Och, jak ja lubie was prowokować xP

No_5

Jak mozna wogole wypowiadac sie na jej temat, a w trzecim zdaniu napisac "widzialem ja tylko w Underworldzie"...

Filmy pokazujace zdolnosci aktorskie Kate
- Snow Angels - szczegolnie tu widac jej potencjal
- Aviator
- Pearl Harbor
- Van Helsing
- Nawiedzony
- Wiele Halasu O Nic

Nie twierdze, ze znalazlem 2 Michelle Pfeiffer, ale nigdy nie zgodze sie z osobami twierdzacymi, ze Kate to beztalencie. Zagrala w okolo 30tu filmach, z czego klilka bylo slabych, ale czy istnieje aktor, ktory nie ma gniotow w dorobku? Dla mnie jest 1 z najlepszych aktorek brytyjskich, dobra aktorka "swiatowa", i najpeikniejszym stworzeniem na swiecie :D
A czepianie sie, ze "wygladala przecieetnnie" 15 lat temu... Hehe po 1. Spojrz w lustro 2. To nie jest typ urody, nad ktora rozkleja sie kazdy. 3. Moim zdaniem prawdziwe piekno kobiety widac wlasnie okolo 30tki 4. Kate jest z gatunku kobiet majacych "to cos". I "to cos" powoduje, ze odkad zobaczylem ja 1 raz, z wielka przyjemnoscia i usmiechem na pychu ogladam jej filmy.
Mysle, ze czesc osob jest w stanie zmienic zdanie na temat jej gry po obejrzeniu chocby tych pozycji.

_ZeT_

popieram w 100% dobrze ujęte! czyż nie świetnie wyszła nawet tam?
http://pl.youtube.com/watch?v=NIthfMLdpvc

_ZeT_

również 100% poparcie

btw. Kate wraca powoli do top100 :]

arcyraq


sprawdź w encyklopedii słowo "fakt"

fenix

a moze jakies dokładniejsze namiary/link he?

No_5

Zobaczymy jak Katie zagra w "Whiteout" - film może być świetny, zważywszy, że komiks jest niezły, a Katie jest zdolna - ma potencjał. ;)

zossin_2

Sprawdz ja w Nothing But The Truth, to sie nazywa aktorstwo...

_ZeT_

No rzeczywiście zagrała tam bardzo dobrze ale sam film juz troche słabszy .... spodziewałem się wiecej.

No_5

Polecam horror Lewisa Gilberta "NAWIEDZONY"
https://www.filmweb.pl/film/Nawiedzony-1995-105715
Nadspodziewanie udany!
Straszny, kiedy trzeba, podniecający kiedy trzeba (nagość Kate Beckinsale jest tu obezwładniająca - po prostu zwala z nóg).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones