Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Najladniejsza kobieta, jaka kiedykolwiek widzialem! Ma w swojej urodzie rowniez inteligencje, ktorej brakuje wielu "ladnym" dziewczynom! Dalem jej 10/10, zrobcie to samo!

Kismeth

"Dalem jej 10/10, zrobcie to samo!" - już dawno to zrobiliśmy.

użytkownik usunięty
Kismeth

Owszem, jest naprawdę bardzo ładna... ale tylko na zdjęciach. Jak zobaczyłam jej zdjęcie w jakiejś gazecie (bez makijażu) wyglądała na dziesięć lat starszą i wcale nieatrakcyjną.
Ale i tak uważam ją za świetną aktorkę!

Również dałem 10/10. Piękna aktorka i fantastyczne role w Underworld, Pearl Harbor.

użytkownik usunięty

co??????????????????ty szmato śmiesz obrażać moją Kate???????????//ona jest najpiękniejsza!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

co??????????????????ty szmato śmiesz obrażać moją Kate???????????//ona jest najpiękniejsza!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

i co kogo obrażasz?? ja też widziałem ją w jakiejś gazecie bez makijażu, w okularach... i co tu dużo gadać, wyglądała tragicznie. sądzę jednak, że możliwe, iż próbowała się w ten sposób jakoś się ukryć przed fotoreporterami (w końcu jest teraz naprawdę znana). nie wydaje mi się bowiem, aby w istocie będąc zupełnie au naturel wyglądała aż tak źle.
PS. Jako prawdziwy fan nie mam jej tego za złe i tak czy siak, UWIELBIAM JĄ!!!

Robert

użytkownik usunięty
Kismeth

poprostu 1 miejsce na liście i tyle. A no i wpisujcie sie taz do mojej notki obok oki???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones