Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Kate Beckinsale i Liv Tyler , którą z tych dwóch aktorek lubicie bardziej i jakie są tego powody ? Czy przyczyną jest ich talent aktorski , ich urok osobisty albo filmy , w których grały ? Czy też może uroda , albo z goła coś całkiem innego. Napiszcie o swej sympatii bądź antypatii do tych pań. Czekam na twórcze porównania !

D23

Ja stawiam na Liv Tyler. Taki sentyment, za to że zagrała we Władcy Pierścieni - ma u mnie wielkiego plusika! :)

ZwolaK

ja stanoowczo wolę Kate, była super w Van Helsingu i w Underworld obydwu. ma u mnie 3 wielkie plusiki=)

D23

Kate Beckinsale, a swoje "twórcze" uzasadnienie pod Twoim komentarzem .. :) Ta Liv nie jest zła, ale pod każdym względem ja uwielbiam Kate!

Robson_77

kate backinsale moja aktorka nr. 1 :)))))))))))))

D23

Ja również wole Kate .Ona jest beauties!!!!!!!!! i wogóle lubie filmy z jej udziałem .

D23

Zdecydowanie Kate ! To moja ulubiona aktorka (obok R.Witherspoon).
KATE IS COOL ;D

Sylwusia

Liv Tyler (jedna z moich ulubiony aktorek) :] chociaż Kate też lubię, bo ma kilka ciekawych ról na koncie :]

Woordoo

Backinsale! Liv nie ejst zła ale nie wystąpiła w takich mroczniejszych filmach typu underworld w którym jest mroczny klimacik a ja lubie mroczny klimacik wiec wole Backinsale

ZlyCzarny

gdyby nie underworld to powiedziałbym że Liv ale Kate jako Selena była poprostu rozwalająco piękna,taka mroczna i zmysłowa...jak widać kieruję się tylko walorami estetycznymi obu pań:-)

D23

Zdecydowanie Kate- za jej urok osobisty, rolę w "Van Helsingu" i "Serendipity". Również jej gra aktorska jakoś bardziej mnie przekonuje. A Liv? Cóż, tematyka filmów, w których zwykle występuje nie interesuje mnie zbytnio, a we "Władcy Pierścieni" grała sztywną elfkę... zdecydowanie nie dla mnie :/

D23

kate to inna aktorka. sa podobne wygladem ale inne w aktorstwie! kate jest bardziej wszechstronna. wyobrazcie sobie liv w underworld..... bez sensu. a w filmach w takich jakich grala liv, kate tez jest niezla. obie sa wypas ale ja stawiam na wampirke. pozdro

Avnith_Edd

zdecydowanie kate ...mój nr. 1....liv jest spoko ale kate ,ma to cos w sobie i talent aktorski :)))(rzadko to się zdarza ;)

D23

Wolę Kate. W filmach sprawia wrażenie bardziej zdecydowanej i silnej, Liv zaś to taka trochę eteryczna i delikatna jest..

D23

Oczywiście że Kate Beckinsale. Uwielbiam Underworlda, Underworda Evolution i Van Helsinga.

D23

mega trudne pytanie. obie sa piękne. aktorkie umiejętności też podobny poziom. U mnie na tej samej pozycji.

D23

Ja stanowczo stawiam na Liv, chociarz Kate też jest spoko!

D23

kate lubię, a uwielbiam liv za jej styl, klasę, podejście do życia :)

fjuuu

kate, liv to beztalencie i brzydula, pozdro=)

D23

oczywiście, że Liv - zdolniejsza, ładniejsza (chociaż Kate też jest śliczna) no i zdecydowanie bardziej lubię ją jako osobę.

maruda

Wole aktorstwo liv tyler, ale kate bardziej mi sie podoba.

Breadfan

Chyba jednak Beckinsale, świetnie zagrała w kiepskim "Van Helsingu" i w "Underworldach", których do kiepskich zaliczyć nie sposób, a pani Tyler po za rolę Arweny w LOTRze, świetnie śpiewającym ojcem i urodą nie ma nic co by mogło sprawić, żebym dodał ją do ulubionych. Co nie zmienia faktu, że aktorką jest dobrą ;)

D23

Bez sensu! Zadajesz to pytanie pod profilem Kate Backinsale to od razu wiadomo ze na nią wiecej głosów bedzie bo wchodzą tu jej fani. A jak zadasz to pytanie pod liv tyler to pewnie bedzie wiecej na liv;)

D23

Zdecydowanie wolę Kate, bo zagrała w Underworld i wogóle jest ladna. Liv mnie wkurza, mimo iż zagrała we Władcy Pierścieni

D23

Obie grają bardzo dobrze. Natomiast jakbym miała wybierać to mój głos pada na Kate, która zagrała wyśmienicie w "Aviatorze".

D23

Moim zdaniem obie są świetne! Ale jednak Kate Beckinsale jest bardziej... Przypakowana!;) Oglądałam z nią więcel filmów i bardziej mnie do siebie przekonała. Ale nie mam nic do Liv(lubie jej imie)

Bisexidryna

Policzyłam: Liv 6 pkt, Kate 19...pozostaje mi dorzucic swój punkcik dla Kate.
Pewnie punkatcja wyglądałaby inaczej gdyby ten wątek założyc na profilu Liv:-)

D23

A jak uwielbiam obie to co? ;P Poza tym obie mają podobne typy urody, nie są super gwiazdami, ale wzbudzają sympatię i są rozpoznawane, obie miały kilka całkiem niezłych ról, w których pokazały klasę i prawdziwe emocje, dlatego ja bym każdej dała po punkcie, jak dla mnie remis ;)

D23

Kate Beckinsale, za wyglad, za role, ale Liv duzo tez nie brakuje.

_ZeT_

ja wole Liv, ponieważ uważam że ma wiekszy talent aktorski. Zagrala naprawde super we Wladcy Pierscieni, w Armagedonie tez mi sie bardzo podobala jej rola, no i zdecydowanie jest ladniejsza. pozdrawiam:)

D23

Lubię obie. Liv Tyler zdobyła + rolą Arwen,a Kate Beckinsale Selene (sama fabuła filmu tj. wampiry vs. lykanie baardzo mi się podobała :D) Ale ogólnie i tak stawiam na Kate Beckinsale ;)

D23

Nawet tego nie przeczytałem co tam napisałes ale stanowczo wole Kate Beckinsale ( Liv Tyler też jest niezła :))

D23

Trudny wybór, bo obie panie są moimi ulubionymi aktorkami. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze Nicole Kidman, a na drugim chyba jednak Liv Tyler. Kate na miejscu trzecim.

D23

Kate bo wygląda ***********************************************************$$$*$$**$*$*$*$*$**$( @*@(&%*(@%^@(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
D23

Trudny wybór . Obie mają podobne osiągnięcia na koncie . Ale porównując ich najbardziej charakterystyczne role : Selena versus Arwena to remis . Biorąc pod uwagę resztę ról to stawiam na Liv , tak samo jeżeli chodzi o urodę poza filmami .
Liv Tyler .

Zdecydowanie Kate ona jest piękna

D23

Kate Kate Kate Kate Kate Kate Kate Kate bo jest najpiękniejszą istotą na tym świecie

D23

Kate, że zacytuję klasyka "OMG hawtnes, I wanna BANG U!" xD, za lateksowe underworldy, do których chętnie wracam.

Czaro1337

http://www.youtube.com/watch?v=MVvcYsn5POg
OW YEAH...

D23

Liv Tyler :)

D23

Liv wygląda jak taka wyjałowiona szmata po kilku myciach

patrykDJ2009

Po*ebało cię?

D23

Zdecydowanie Kate. Liv według mnie nie ma w sobie nic pociągającego, jest dla mnie brzydka ale każdy ma swój gust.

D23

Tyler powód? The Lord of the rings!

D23

Kate bo jest megasuperduperpiękna!

D23

Liv.

D23

Kate. Za talent, urok i filmy.

D23

Bez wahania Beckinsale

D23

Wolę Kate Beckinsale. Pierwszy raz zobaczyłam ją w Van Helsingu, jednego z moich ulubionych filmów. Potem obejrzałam wszystkie części Underworld. Wypadła świetnie :) A do tego jest też bardzo ładna, w swoim lateksie :-p

lexandra008

Liv, Liv, Liv... kocham ją!

_AGENT_NSA_

Oj, tak ostro to nie NSA-ko , jakiś Echelon trzeciej czy Prism drugiej generacji wychwyci i jak nic lecimy na dywanik u Twego Papy czy co gorsza samego szefa B.B.N - u. Wampirza Liv'ka ujęłaby za dużo krwi z Twojej zgrabnej szyjki słodziaku ;-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones