Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Właśnie gdyby połowa z pań była chociaż w połowie tak "brzydka" jak ona to można by się było powiedzieć że jest dobrze. W przeciwnym wypadku proszę o powstrzymanie się zawistnej części tego forum i pozostawienie oceny urody tej aktorki nam - facetom.

firstANDlast

Kobiety chyba też muszą coś napisać, nie ? xD
Hmmm, jeśli połowa kobiet byłaby taka jak Kate, to Kate nie byłaby taka oryginalna, ładna ... :P

użytkownik usunięty
firstANDlast

a ja mogę oceniać kogo chcę, nawet osobniki z wadżajną, o. taka jestem supcio. ;d

Mimo, że jestem 'babką' nie rozumiem, dlaczego trzeba zwyzywać Kate tylko dlatego, że jest ładniejsza od tych co jej nienawidzą.
Kate jest najpiękniejszą kobietą jaką widziałam ;]

firstANDlast

Też uważam, że Kate jest piękna :). Ma wspaniałą figurę, chyba każda kobieta marzy o takim ciele ;).

firstANDlast

A czemu tylko facetom? Kobietom również się podoba :D
Ja ją uwielbiam w Underworldzie! Dla mnie jest ideałem
kobiety i już od lat noszę taką samą fryzurę i staram
się trochę do niej upodobnić, chociaż i tak nie będę
tak ładna :(

Alexia_4

wedlug mnie Kate nie ma niczego w sobie co mogloby przykuc uwage. nie jest brzydka to fakt, ale jej urada jest tak klasyczna że jak dla mnie aż mdła.
to nie jest prowokacja. pozdrawiam :)

Flav

Selene - ideal kobiety, piekna, mroczna, ponadludzka, silna, inna - uwielbiam ogladac ja w Underworldzie; Selene jest postacia no. 1, film jest swietny, ona jest cudowna a to wszystko tylko 'moim zdaniem' - obejrzyjcie sobie teledysk ( youtube ) z tego filmu do piosenki Candleburn zespolu Dishwalla - cos niesamowitego.

Alexia_4

Nie próbuj upodabniać się do kogoś. Bądź sobą ;)
Z resztą się zgadzam.

Alexia_4

Kate jest wspaniała, a jej akcent?! Uwielbiam. Najbardziej słyszeć go w filmie "Aviator" . ; D

użytkownik usunięty
firstANDlast

Obawiam się, że gdyby ta "najcudniejsza" z któregoś postu powyżej ukazała się nam wizualnie to jej uroda nie zwaliła by nikogo z nóg tak jak robi to piękno Beckinsale.

użytkownik usunięty

jesteś marnym hejterem ;d

firstANDlast

powiem tyle... gdyby była wolna to dla niej mogłabym być zostać lesbijką :D

the_cranberries

To dziwne wyznanie. Uważam iż np: Brad Pitt jest przystojny, ale gdyby był wolny to raczej nie mógłbym zostać dla niego gejem. Kate natomiast jest naprawdę piękna, podobnie jak żony Brada Pitta.

Rahabiel

Kate pochodzi z Anglii więc jako że tam mało pięknych kobiet to jest bardzo ładna :)

firstANDlast

First - nie wiem gdzie Ty masz oczy, ale w Polsce większość kobiet jest choć w połowie tak ładna jak Kate. I nie wiem o jakiej zawiści mówisz, bo jak dla mnie (i z tego co widzę po komentarzach, większa część żeńskich filmwebowców ma podobne zdanie) jest ona utalentowaną aktorką, a do tego bardzo urodziwą. Dobrą kreację stworzyła w "Pearl Harbor" oraz "Underworldzie" (choć ten drugi film sam w sobie mi się nie podobał). Daję siódemeczkę.

Cleaa

chyba w średniej albo na studiach bo później to przybywa zmarszczek i kg, jak widzę koleżanki ze szkoły to je ledwo poznaje, może 2-3 rozkwitły lub utrzymały poziom :D

maximus_

Wiesz, na tle damskiej części anglików to nawet polskie Panie w średnim wieku wyglądają w porządku. :P Zresztą nie ma co porównywać zwykłej kobiety do aktorki (która jakby nie patrzeć, musi wyglądać perfekcyjnie w każdym wydaniu), choć dbać o siebie musi każda, to fakt,.

Cleaa

angielki pół biedy a pomyśl o niemkach np haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones