Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Nie rozumiem tych piesni i hymnow pochwalnych na temat jej rzekomo zjawiskowej urody...Nie widze w niej nic szczegolnego, co naprawde przykuloby moja uwage lub pozostawilo jakis slad.Nie jest brzydka, jest nawet ladna, ale dosc pospolita i niczym dla mnie sie nie wyroznia.

malgorzataprusaczyk

Zazdrosc****** sciska

malgorzataprusaczyk

Masz absolutnie rację, zgadzam się w 100%. W Polsce co druga jest ładniejsza od Kate tak uważam.

nudecroft

chyba od tyłu i z daleka

scypion1

Zakładam że jesteś kobietą bo tylko kobieta może zazdrościć we ten sposób a ten Piotr Rogowski to tak dla zmyłki
; )

nudecroft

chciałem tylko napisać używając delikatnych słów, że Polki to najczęściej straszydełka i tak ładnych jak ta Kate to raczej u nas nie ma co szukać. U nas taka Różdżka czy Kożuchowska robią w filmach za gwiazdy :)

scypion1

Mało widziałeś w życiu, w samej Polsce widziałam takie piękności których próżno szukać w innych krajach. Mówisz o osobach publicznych takich właśnie jak Różdżka czy Kożuchowska które w istocie nie są za piękne a ja mówię o kobietach anonimowych, które przewyższają Kate o stokroć swoją urodą.

nudecroft

Co druga? Hahahah. W Polsce to są dwa typy kobiet: 1. Spasione pulpety z wagą zaczynającą się od 120 kg. 2. Sztuczne, plastikowe lale z napuchniętymi od botoksu ustami. Tyle w temacie

dingo21_filmaniak

Ehhh kolejna zazdrosna kobieta o ksywce dingo21, "Spasione pulpety" to raczej w Stanach. Jesteś zazdrosną kobietą i to pewnie nie Polką i co niby miało znaczyć te twoje hahahah? Widać że nie jesteś z Polski.

We wszystkich państwach świata zdarzają się "spasione pulpety" i plastikowe lale z botoksem ale nie można uogólniać że w Polsce bo to bzdura.

Widzisz, sama się obnażyłaś teraz już wszyscy będą wiedzieli że dingo21_filmaniak to baba i to nie z Polski, która zazdrości i pęka z zawiści o polskie kobiety. Tyle.

dingo21_filmaniak

Zgadzam się

użytkownik usunięty
malgorzataprusaczyk

Jak się wygląda jak rozjechana żaba na ulicy, to można być zazdrosnym. Pozdrawiam :-)

malgorzataprusaczyk

Ty akurat nie powinnaś się na ten temat wypowiadać,bo jesteś poniżej przeciętnej

malgorzataprusaczyk

bal zazdrosnych raszpli :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones