Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Nieprawdopodobnie piękna !!!

użytkownik usunięty

Zauważyłem ją w Everybody's Fine, gdzie grała u boku De Niro. Jej rola była skromna, jak zresztą wszystkich aktorów, bo pierwsze skrzypce grał Wielki Robert. Natomiast z niedowierzaniem patrzyłem na jej urodę, połączenie idealnych proporcji, gracji i ukrytej szlachetności (rysów twarzy, rzecz jasna:). Nie oceniam, bo nie znam aktorki, ale za urodzę 10/10 !!

masz 100% rację. Ona jest po prostu piękna i że taką znaleźli w Anglii... to dziwi :D
Jestem dziewczyną i naprawę on jest po prostu niweiarygodnie urodziwa.
Najlepszy jest jej lekko zadarty nos :] podkreśla z gracją jej piękno.
Mam nadzieję, że zrobi jeszcze większą karierę.
Pozdrawiam.

the_cranberries

Popieram ona jest boska to nie kobieta tylko anioł kocham ją :D

S_z_y_m_o_n

Łeee ziom z ryja nawet ładna ale jej klapy widziałeś? Totalne dno ! Żadnych cycuchów tylko jakieś płetwy !WTF?

the_cranberries

Czy jesteś lesbijką ?

Szczerze to widziałem ją tylko w "Anderłordach" i naprawdę zrobiła na mnie wrażenie!
Bardzo dobrze zagrała no i tak jak piszesz jest niesamowicie piękna :)

rossoneri90

Jest szokująco piękna jak na brytyjkę ;] Niewiarygodna jest. No i jest wspaniałą aktorką.

Jako najwiekszy fan jej urody i aktorstwa ^^ ploceam:

1. Nothing But The Truth 9/10 - film od razu wydany na dvd, zbankrutowala o ile dobrze pamietam wytwornia ktora go robila, przez co nie trafil do kin, a jest rewelacyjny i pokazuje warsztat aktorski Kate

2. Everybody's Fine 8/10 - kameralny i spokojny obraz, w ktorym istnieje tylko Robert i Kate, reszta przy nich ginie

3. Winged Creatures 7/10

4. Snow Angels 7/10 - film z gatunku bardziej wymagajacych, skupiajacy sie na relacjach miedzyludzkich, Kate gra tu prawie nie umalowana, w swetrach z poprzedniego wieku, a i tak blyszczy, film byly nominowany do glownej nagrody jury na Sundance

5. Click 9/10 - 9 chyba bardziej za to jak Kate w tym filmie wyglada, musieli ja postarzyc do tej roli, a sam film naprawde pozytywnie mnie zaskoczyl, spodziewalem sie durnej komedi z Sandlerem, a obejrzalem niezbyt zabawny komediodramat poruszajacy glebsze kwestie niz by sie ktokolwiek mogl spodziewac, z wzruszajaca koncowka

5 filmow z ostatniej dekady, oprocz moze Igraszek Losu, ktore chcialbym wam polecic, dla milosnikow zjawiskowej urody, a takze by przekonac Was, ze Kate to nie tylko cialo, ale i solidny warsztat aktorski. Wg mnie jest dobra i bardzo obiecujaca aktorka, ktora niestety miewa pecha, jak np z wspomnianym Nothing But The Truth, ktory gdyby wszedl do kin, dalby jej wiele godnych propozycji, a moze nawet nominacje do Oscara, biorac pod uwage cienka jak sik pajaka stawke z 2009 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones