Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,6
1 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

Siemka!
Czy ktoś się ze mną zgodzi, że Katherine Moennig w serialu "The L Word" w roli Shane jest najlepsza ze wszystkich pozostałych dziewczyn w tym serialu ??

użytkownik usunięty
costam

Ja sie zgadzam.
Podpisuje sie obiema raczkami!

To jest najseksowniejsze stworzenie na ziemi. A w L Word - bezkonkurencyjna.

jak dla mnie to na pierwszym miejscu jest Shane :) potem Marina, Dana i Bette :) Dodałabym też Leigh z drugiej serii :) No i pannę Larę Perkins :p

Shane all the way! Poza ogromnym seksapilem (mimo meskiej stylizacji, ktora i tak niezwykle do niej pasuje) oraz nieprzecietna uroda (pomijajac niektore sceny, ale usta i oczy ma przecudne, a fryzura z 1 sezonu dodawala troche tajemnicy) postac Shane jest chyba najbardziej skomplikowana, zlozona i tragiczna ze wszystkich. Ja osobiscie uwazam ze takie sa najlepsze. Aktualnie kibicuje Shane i Carmen.
Podziwiam i uwielbiam Kate Moennig za gre aktorska i za odwage, normalnie jest cudowna...
Wiec podsumowujac: Shane has the perfect nipples! :-P

nty13sub

mam pytanie..mam nadzieje ze nikt sie na mnie n ie wkurzy ;p czy Kate Moennig naprawde jest lezbijka czy tylko w serialu the l word?Byc moze za bardzo sie wczulam w klimat tego serialu.Pozdrawiam i oczekuje na odp:)

ktos_17

z tego co słyszałam jest całkowicie hetero, lae jakos nie chce mi się w to wierzyć :)

Aylinn

Czytałam kiedyś na jakimś forum że Kate nie lubi rozmawiać o swojej orientacji seksualnej ale jak na moje oko jest les. Patrzcie jak zarywa do tej Pani;)
http://youtube.com/watch?v=dtlNUpKI4vo

sensual

Angielska Wikipedia: "Moennig has made no further comments beyond her initial identification as heterosexual."

Albo Wiki się myli, albo Katherine musi być najlepszą aktorką na świecie, bo chyba nikt w to nigdy do końca nie uwierzy. ;)

Isz_

Bo na wiki każdy wypisuje co chce

może odkopie temat, ale co tam :)
Uwielbiam Shane, a jej spojrzenia po prostu powalają i chyba jestem tu jedyną taką osobą, ale na drugim miejscu dla mnie jest Alice. Jakoś tak mnie urzekła :). Nie wspominając już o Carmen i Danie. A Helena.. no jakoś jej nie trawię (przynajmniej po 2 sezonach).

costam

a gdzie mozna tego seriala obejrzac? *blink blink*

Verauko

Hehe nigdzie :)
Chyba że mieszkasz w USA :)
Możesz sobie z sieci ściągnąć tylko, niestety :(

costam

na samym poczatku odrzucalo mnie od niej... jest taka meska... ale po dluzszym zastanowieniu... jest najlepsza... fakt! juz nie mowie o tym, że jest w tej meskosci taka seksowna... hehehehe

mayka_og

no w "mlodych amerykanach" grala dziewczyne przebrana za faceta i powiem, ze była nadzwyczaj prekonujaca jako mezczyzna :P

costam

Ja sie nie zgadzam! Najlepsza w the l word jest Marina:)

Zaratustra

Popieram przedmówczynię :) Uwielbiam Shane, ale Marina jednak jako pierwsza mnie oczarowała. Wsród moich ulubionych bohaterek są także Carmen i Dylan. Mam nadzieję, że obie panie wrócą w 5 sezonie..

miss_russ

Jeszcze do tego grona dorzuce Helene:)I rowniez mam nadzieje ze Carmen i Dylan powroca:)

Zaratustra

Czytam swoj post z 18 lutego i kurcze siepomylilam..Jakies zacmienie..Nie chce zeby Carmen wrocila!

costam

Ja też się zgadzam i podpisuję obiema rękami i nogami ;) Jest bardzo sexy, zaraz po niej umieściłabym Marinę... Shane ma w sobie urok i magnetyzm, który przyciąga prawie wszystkich... Pozdrowionka dla fanów TLW :)

Ashja

Mariny nie lubię, jakoś mnie denerwuje w tym serialu i pewnie jestem jedyną osobą,która sie cieszy że znikła z serialu :P. A Shane jest najlepszą postacią w tym serialu. Zaraz po niej dałabym Danę,ale Shane i tak wygrywa :D:D:D:D

costam

Ja się nie mogę zgodzić: najlepsza i bezkonkurencyjna jest Bette! ^^

calisha_88

Bette to despotka ale ją lubię :). Aczkolwiek nadal zostaję przy Shane ;).

Aylinn

Despotka to chyba zbyt duże słowo. Bette poprostu lubi postawić na swoim, mieć wszystko zaplanowane, ale żeby od razu despotka?

calisha_88

Ja nie twierdzę,że to jakaś wredna jędza bo ja ją osobiście bardzo lubię i to wg. mnie osoba najbardziej twardo stąpająca po ziemi z wszystkich bohaterek za co ją podziwiam, ale Jodi miała rację mówiąc że Bette czasami chce mieć wszystkich i wszystko pod kontrolą. To może być denerwujące czasami dla innych :).

Aylinn

OK, zgadzam się- to może być denerwujące na dłużaszą mete :) Choć nie zmiena to mojego zdania na jej temat- Bette jest najlepsza ze wszystkich L-Girls ^^ A ten jej uśmiech... ah... miodzio! (:

calisha_88

Shane jest najbardziej pociągająca i seksowna :D od razu wywarła na mnie największe wrażenie :P zaraz potem jest Lara Perkins :) one praktycznie nie mają konkurencji w tym serialu :p zaraz po nich jest Dana, a reszta daleko w tyle :D no, może jeszcze Marina :p

piperabo

Marina bleeeee :P tekst jest za krótki i pisze tak bez sensu teraz ;)

costam

Shane all the way! Poza ogromnym seksapilem (mimo meskiej stylizacji, ktora i tak niezwykle do niej pasuje) oraz nieprzecietna uroda (pomijajac niektore sceny, ale usta i oczy ma przecudne, a fryzura z 1 sezonu dodawala troche tajemnicy) postac Shane jest chyba najbardziej skomplikowana, zlozona i tragiczna ze wszystkich. Ja osobiscie uwazam ze takie sa najlepsze. Aktualnie kibicuje Shane i Carmen.
Podziwiam i uwielbiam Kate Moennig za gre aktorska i za odwage, normalnie jest cudowna...
Wiec podsumowujac: Shane has the perfect nipples! :-P

nty13sub

Zgadzam się całkowicie :) Shane jest the best, a Kate to świetna aktorka, która sprawia, że postać Shane jest bardzo autentyczna.
Ja teraz kibicuję Shane i Paige, mam nadzieję, że tym razem to jednak to ;P
A tak poza tym - ostatni odcinek czwartej serii jest chyba najlepszy ze wszystkich - moim zdaniem oczywiście :)
Pozdrowionka!

Ashja

Wg mnie to Helena ma najperfect nipples ;) gusta, guściki. A widzieliście katherine M. w filmie "szkoła tajemniczych sztuk pieknych"? zastanawiam sie czy w jakimś filmie wykreują ją na inny typ bohaterki...

maja_san_D

ja widziałam. fajny film. podoba mi się ona w takich rolach. pasuje to do niej... chociaż nie powiem, w sukienkach wygląda przecudnie :)

Ashja

mio tez się podoba w "takich" rolach, ale czy stać ja na coś więcej? czy do końca swojej kariery będzie grała "męskie" lesbijki...
http://youtube.com/watch?v=6QBeTQo0p_s fajna gratka dla fanów KM:)

costam

Zdecydowanie stawiam na Katherine jest fantastyczna...
po niej Marina, Dana, Betty i Carmen :P

Glupia_taka

No ja bym jeszcze dodała Dylan :) Ale fakt, że Shane, Marina, Carmen i Dylan wymiatają, od 3 sezonu polubiłam też Alice i Tashę, mam również słabość do Maxa, zwłaszcza jego oczu :)

costam

Od niedawna zaczęłam oglądać ten serial i powiem,że naprawdę mnie wciągnął. A Marina hmmm.....coś pięknego, taka figura, sposób bycia - jednym słowa wspaniała. A Shane też jest niezła, a te je spojrzenia mnie powalają.

koszykarka1990

Zgadzam się... jest niesamowita, number one. W jakim fimie warta ją jeszcze zobaczyc?

costam

Jest rewelacyjna ! Jak tak dalej pójdzie to zmienię orientację :P ;)

costam

zgadzam sie całkowicie :) Shane jest super :)

użytkownik usunięty
costam

Nie da się ukryć, że Shane odznacza się niespotykaną osobowością, postawą i charyzmą. Dla mnie osobiście jednak, jej postawa jest bardzo niemoralna (zmienia partnerki jak rękawiczki).
No i światopogląd jaki reżyser zawarł w serialu też jest dla mnie nie do zaakceptowania. Tak więc, I sezon przemęczę a na następne chyba już się nie skuszę.

Skuś się na sezon 2 choćby ze względu na Sarah Shahi w roli Carmen, zobaczysz, że Shane polegnie :)

costam

A ja się nie zgodzę. Uważam, że zdecydowanie najlepsza jest Bette...<3 Ale Shane pozostaję w czołówcę...:))

____59

Shane jest boska o mrrr uwielbiam ją- i tekst za krótki:D

muszyna

kocham ją! zrobiłabym dla niej DOSŁOWNIE wszystko ;)

Mini_5

Hej co tu tak cicho sie zrobiło gdzie podziali sie fani Kate?????

Blondi_89

oglądają 6 serię L worda;)

muszyna

no ok:) ale mogliby czasami zagladnać i cos fajnego napisac o niej chociaz kazdy wie ze jest mega zajebista!!!!!!

Blondi_89

Shane była nice do 6 sezonu...najbardziej spektakularna i intrygująca postać z serialu:)

Blondi_89

No jak to gdzie są?^^ Ja jestem. Kilka dni temu miałam okazję obejrzeć film "Invitation to a suicide", w którym Kate wcieliła się w Evę - Amerykankę o polskich korzeniach:) Bardzo ciekawa kreacja:)

sister_of_Johnny

o proszę muszę obejrzeć szkoda , że w rzeczywistości nie jest Polka:)

Blondi_89

Hehehe, śmiesznie by było, co nie?;P Ale ona ma głównie niemieckie
korzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones