filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
MFF w Locarno
1998
https://www.locarnofestival.ch/en/LFF/home
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Locarno
Złoty Lampart
Najlepszy film
wygrane
Zhao xiansheng
(1998)
Yue Lü
Udział w konkursie głównym
nominacje
23
(1998)
Hans-Christian Schmid
Adoptowany syn
(1998)
Aktan Arym Kubat
Arak el-balah
(1998)
Radwan El-Kashef
Czas tancerza
(1998)
Vadim Abdrashitov
Fogi to drań!
(1998)
Marcel Gisler
Hors jeu
(1998)
Karim Dridi
Ikinai
(1998)
Hiroshi Shimizu
L'Arbre de les cireres
(1998)
Marc Recha
Le monde à l'envers
(1998)
Rolando Colla
Północ
(1999)
Daniela Thomas
,
Walter Salles
Rozterki Alberta
(1998)
Bruno Podalydès
Sombre
(1998)
Philippe Grandrieux
Szybko i bezboleśnie
(1998)
Fatih Akin
Świetlisty ruch
(1998)
Bette Gordon
Titanic Town
(1998)
Roger Michell
Tulennielijä
(1998)
Pirjo Honkasalo
Wakacje Davide'a
(1998)
Carlo Mazzacurati
Nagroda Specjalna Jury
Zdobywca w konkursie międzynarodowym
wygrane
Czas tancerza
(1998)
Vadim Abdrashitov
Lampart Jutra
Najlepszy film konkursu
wygrane
Gasman
(1997)
Lynne Ramsay
Nagroda Jury Ekumenicznego
Zdobywca
wygrane
Titanic Town
(1998)
Roger Michell
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Adoptowany syn
(1998)
Aktan Arym Kubat
Ikinai
(1998)
Hiroshi Shimizu
Nagroda Specjalna
Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI)
wygrane
L'Arbre de les cireres
(1998)
Marc Recha
Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI) - wyróżnienie specjalne
wygrane
Jabłko
(1998)
Samira Makhmalbaf
Nagroda Don Kichota (Nagroda Międzynarodowej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych (FICC))
wygrane
Adoptowany syn
(1998)
Aktan Arym Kubat
Nagroda Don Kichota (Nagroda Międzynarodowej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych (FICC)) - wyróżnienie specjalne
wygrane
Tulennielijä
(1998)
Pirjo Honkasalo
Nagroda Międzynarodowego Stowarzyszenia Kin Artystycznych (CICAE)
wygrane
Tańczący pył
(1998)
Abolfazl Jalili
Jury Młodych
Pierwsza nagroda
wygrane
Tulennielijä
(1998)
Pirjo Honkasalo
Wyróżnieni w roku 1998
Adoptowany syn
(
2/3
)
Tulennielijä
(
2/3
)
Titanic Town
(
1/2
)
Ikinai
(
1/2
)
Czas tancerza
(
1/2
)
L'Arbre de les cireres
(
1/2
)
Gasman
(
1/1
)
Jabłko
(
1/1
)
Tańczący pył
(
1/1
)
Zhao xiansheng
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.