PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451243}

Cena prawdy

Nothing But the Truth
7,1 15 423
oceny
7,1 10 1 15423
Cena prawdy
powrót do forum filmu Cena prawdy

8+/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo ale to bardzo dobry film... zero nudy... ciągle coś się dzieje... naprawdę bardzo rzadko trafiam na kino, które potrafi w takim stopniu przykuć moją uwagę... Zakończenie zaskakujące chociaż można było się domyślić... Polecam gorąco !

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Tak dobry film. Skłania do refleksji i zadaje trudne pytania. Sam pomysł wyjściowy jest doskonały,aktorzy spisali się na medal. W całym filmie spotkałem się tylko z jednym nieprawdopodobnym zdarzeniem,a to zdarza się bardzo rzadko :)

reptile2006

Widzę, że panuje tu zgodność. Na filmweb nie widziałem, aby ten film miał premierę polską, a szkoda, bo pewnie słyszałbym o nim wcześniej. Wart uwagi i dający do myślenia.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Można było się domyślić??? Domyśliłeś się, że pierwszym informatorem było dziecko, a konkretnie córeczka Ericy Van Doren, która przez przypadek wygadała się jak jechała z Rachel w autobusie szkolnym?
Gratuluję geniuszu :P

ocenił(a) film na 8
Ahmed_1

Dziękuję za uznanie ;)

Ahmed_1

Akurat gdy główna bohaterka wspomniała, że jej źródło "nie było świadome" gdy przekazywało te informacje, można było się domyślić, że chodziło o jej dziecko.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Świetny film ukazujący deprawację władzy i stworzone przez siebie mechanizmy upadlania niepokornych. US-owcy są w tym niedoścignionymi mistrzami doskonalącymi się na przestrzeni swojej historii - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

US-owcy niedoścignionymi mistrzami? A ja zawsze byłem zdania, że RUS-owcy, właśnie zablokowali "internety" a za pisanie prawdy o Ukrainie grozi 15 lat gułagu.

ocenił(a) film na 5
reptile2006

Jak dla mnie totalna nuda, niewiele się dzieje. Film oparty na jednym aspekcie, bez zwrotów akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones