PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603260}

Kontrabanda

Contraband
6,8 43 789
ocen
6,8 10 1 43789
6,7 6
ocen krytyków
Kontrabanda
powrót do forum filmu Kontrabanda

Gorąco polecam , film ciekawy , niezła fabuła

malikspecial

Zgadzam się w 100% ;) Dla mnie też 10/10 ;) Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
malikspecial

Jeśli dla Was to jest arcydzieło to na tym filmie powinni skończyć już produkcję filmów...
Film dobry i to wszystko.

ocenił(a) film na 1
malikspecial

Bardzo dobry film dla bezmózgich, pryszczatych nastolatków, których podnieca wszystko nawet noga od stołu. I to dla nich toto bezsensowne „arcydziełko”.
W scenie z kontenerowcem można posikać się ze śmiechu.

mariuszkow

odezwał się wielki znawca kina co filmów oceniać nie umie

ocenił(a) film na 1
McLlovin

No nie wiem kto tu nie umie oceniać filmów dają takiej słabej produkcji 8?
Jeśli nie wiekowo to mentalnie jesteś dzieckiem nastawionym na „ładne kolorowe obrazki”. Nie ważne czy jest w nich jakakolwiek logika czy sens. Byle były ładne, kolorowe i szybko się zmieniały. Jak u niemowlaka.
:D

mariuszkow

Za to bardzo logicznym i sensownym podejściem jest nagradzanie dobrego kina sensacyjnego z dobra obsadą na równi z kinem klasy c.

ocenił(a) film na 10
mariuszkow

Film jest mega. Powiedz mi mariuszku co Ci się nie podoba? Happy end? Jak poszukujesz historii bez happy endu to weź sb obejrzyj jakiś horror czy tam dramat jeden ... I gdzie brakuje Ci logiki, bo Cię nie rozumiem ? Wpadłeś z narkotykami czy ktoś Cię pobił czy co Ci jest, że tak się spinasz jaki to nie realistyczny jest film. Idź oglądaj "cudowne uzdrowienia" .

Sory, że tak na cb najechałem, ale nie podajesz sensownych przykładów, a tylko krytykujesz. Podaj mi wyjaśnienie tego braku logiki itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones