PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701701}

Pokój grozy

The Disappointments Room
4,4 4 334
oceny
4,4 10 1 4334
Pokój grozy
powrót do forum filmu Pokój grozy

A co się stało z tym gościem od remontów, Benem? Żyje? Umarł? Jeśli tak - kto go zabił, Dana? I co, nie poniosła żadnych konsekwencji, nikt delikwenta nie szukał, nic? Bez sensu zupełnie. No chyba, że to ja jestem tępa i czegoś nie zrozumiałam, albo przysnęłam w decydującym momencie.

ocenił(a) film na 5
Komplet_Kluczy_Plaskich

W jednej scenie poprzedni właściciel domu staje nad nim z łopatą,bierze zamach i uderza,choć samego uderzenia nie widzimy.Później ona znajduje Bena powieszonego na gałęzi.Gdy zaś jeszcze później się udaje w to samo miejsce wisielca nie ma.
Chyba jednak chodzi o nie stosowanie się do zaleceń lekarza (zaprzestanie farmakoterapii) co uzasadniają również: minutnik,który wbrew twierdzeniom bohaterki potwierdza wersję,że nie była zamknięta przez kilka godzin i słowa męża konsultującego się ze specjalistą.

ocenił(a) film na 2
saycora

No tak, w końcu się się okazuje, że ona ma problemy psychiczne i nie potrafi odróżnić rzeczywistości od przewidzeń. Ale to się i tak nie trzyma kupy, ponieważ jednak duchy okazują się być "prawdziwe". Potweirdza to fakt, że przed tym jak tego młodego duch sieknął siekerą (po czym go najwyraźniej powiesił) były wyrażne przebłyski jak stara pani znajduje stare artykuły w gazetach o duchach rządnych zemsty, które zabijały poprzednich właścicieli tego domu. No słowem, ten film to żart:)

ocenił(a) film na 5
vicky_filmaniak

Fakt.Ten aspekt mi umknął.Gratuluję spostrzegawczości i pamięci.Chyba sam scenarzysta się w tym wszystkim pogubił,choć nie wykluczam,że dodano co nieco w czasie produkcji by uatrakcyjnić obraz.Efekt,jak słusznie zauważasz - brak spójności,a to ewidentnie wpływa na odbiór - widz nie zostaje z niedopowiedzeniami,o których może dyskutować,które dają pole do kontynuacji historii,dostaje w twarz dysonansem poznawczym i pozostaje z niesmakiem.

ocenił(a) film na 2
saycora

Ale luki i tak są. Ogolnie film słabiuśki.

ocenił(a) film na 3
Seszen26

Wprowadzenie - WIELKA LUKA - zakonczenie ;) tak bym ten film skwitowal ;]

ocenił(a) film na 3
Komplet_Kluczy_Plaskich

To ze z Benem nie wiadomo co, to nawet gdyby nie sam on, co ze zwłokami które odkopał. Kotu chyba tez sama łba nie odgryzła, a figurkę która dziewczynka opuściła do odpływu??? tez na końcu miała , jedyne co w tym filmie dobre to oryginalny tytuł :)

ocenił(a) film na 2
ZONK_MISTRZOWSKI

A tytuł powinen brzmieć po polsku jako "Pokój rozczarowań" Tym bardziej pasuje :D

ocenił(a) film na 3
Matt_King

mueh, dokładnie, choć pokusiłbym sie o nieco mhhhroczniejszy i doslowniejszy "pokoj zawiedzeń" zawodzi jak malo ktory ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones