PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295316}

Underworld: Bunt Lykanów

Underworld: Rise of the Lycans
7,1 97 329
ocen
7,1 10 1 97329
4,8 4
oceny krytyków
Underworld: Bunt Lykanów
powrót do forum filmu Underworld: Bunt Lykanów

Zamierzchłe czasy, niepowtarzalny klimat. Do tego doszła historia romansu bijąca w oczy podobieństwem do Romeo i Julia. Dodatkowo obsada ze świetnymi Sheen'em i Nighy i piękną Mitra. Chyba spodobał mi sie nawet bardziej niż jedynka. Bo dwójka mnie zawiodła ale to już nie ten temat

air87

wypada mi się tylko zgodzić z Twoją wypowiedzią. I dla mnie jak wampiry i wilkołaki, to nie współcześnie, ale dawno temu... Wampir strzelający z pistoletu itp., to dla mnie zero klimatu. Mi ta część podoba się najbardziej własnie przez wzgląd na klimat, zdjęcia, fabułę i czasy w jakich odbywa się akcja.

ocenił(a) film na 8
air87

Nareszcie ktoś to zauważył. Wampiry powinny mieszkać w starych zamkach w otoczeniu grozy, a nie wśród ludzi w cywilizowanym świecie.

ocenił(a) film na 9
air87

Bardzo dobry mroczny klimat:), ale i tak nie przebije pierwszej części

air87

No co jak co, ale klimat temu filmowi trzeba przyznać. Jak prequele nie zawsze są udane, to ten wyszedł znakomicie.

ocenił(a) film na 7
air87

Mnie się akurat trzecia część podobała najmniej. Nie wiem czym to jest spowodowane :P No ale solidna siódemka jak najbardziej się należy.

ocenił(a) film na 10
air87

...no cóż, nic dodać nic ująć. Air87 trafił w sedno;-) Pozdrawiam!

gadzio74

Wg mnie 3 jest najlepsza ze względu na akcjie REBELIA ! pomiędzy niewolnikami a lordami, zamkiem , lasem a mitycznymi stworzeniami.
**Co prawda w 2 była namietność bardziej pokazana niz w 3 pomiedzy córka vampira a lucjuszem. Wole tą część niż ciągła gonitwa,strzelanka w miescie az w koncu rywale sie spotkaja.**

ocenił(a) film na 3
potworek666

wampiry wampirami, ale ten film to straszny szajs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones