PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 035
ocen
7,2 10 1 104035
5,0 7
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

9/10

ocenił(a) film na 8

Druga część Underworld od samego początku częstuje nas dobrymi scenami walk. W porównaniu do poprzednika Evolution ma lepsze sceny walki oraz efekty specjalne. Fabuła jest kontynuowana i nie radzę oglądać "dwójki" bez obejrzenia pierwszej części. Gra aktorów ponownie jest całkiem niezła, po raz kolejny na plus należy zaliczyć charakteryzację. Zabrakło chyba jednak trochę wilkołaków, a za dużo było wampirów. Historia rozpoczęcia wojny między wampirami a Lykanami została opowiedziana w całkiem sprawny, płynny sposób co należy pochwalić. Według mnie film ma jednak nieco słabszy klimat od pierwszej części. Nie spodobało mi się także zwiększenie ilości fantastyki poprzez niektóre walki, czy też sam sposób poruszania się Markusa. Końcówka, podobnie jak w przypadku pierwszej części, zapowiada kolejną. Podsumowując, Evolution to moim zdaniem udana kontynuacja i jeśli obejrzałeś część pierwszą z 2003 r. (a zdecydowanie zachęcam) to koniecznie sprawdź również Evolution. Moja ocena: 9/10

Shady_Yo

hmm... wg mnie to jakoś nie może się dziać następna (czwarta) część "po" drugiej.. bo Selena zabijając Wiliama i Marcusa jakby wytępiła wszystkie wampiry i wilkołaki... choć mogę się mylić a to, że nie "pali" jej słońce to efekt wypicia krwi Corvinusa... albo po prostu stała się normalną kobietą ;) 9/10

ocenił(a) film na 10
Shady_Yo

http://r13.bloodwars.interia.pl/r.php?r=13116
zapraszam do gry

ocenił(a) film na 9
Shady_Yo

jak dla mnie po obejrzeniu 2 części mogę krótka powiedzieć film jest zajebisty ;) i polecam 9/10

Shady_Yo

Dla mnie tez 9/10. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

Musze obejrzec albowiem gdyż lubię horrory :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones