Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale
eltoro10000

Serio uważasz że wygląda obecnie lepiej niz chociażby kilka lat wcześniej? Ja trafiłem tu po przeczytaniu artykułu z Jej nowymi zdjęciami na portalu plotkarskim i pomimo iż faktycznie jest w rewelacyjnej formie to jednak gdyby nie podpis to pomyślałbym że to jakaś celebrytka bardzo podobna do Kate Beckinsale. Ona sama twierdzi że kompletnie nic sobie nie robiła ale "poprawki" widać gołym okiem - usta i nos przerobiła na bank.

BMovieManiac

W takim razie jest jedną z nielicznych, którą poprawki nie oszpeciły, a pomogły. Zresztą, wszystko zależy na jakie zdjęcia się akurat trafi...

eltoro10000

Jeszcze w "Zwarciu" wyglądała fajnie ale minęły dwa lata i wypełniacze weszły za mocno. Dwa dni temu były Jej zdjęcia na Onecie i wygląda tragicznie.

foxyloxy

Masz linka?

eltoro10000

https://www.pudelek.pl/gwiazdy-zadaja-szyku-na-gali-women-in-entertainment-2023- adele-dua-lipa-camila-cabello-zdjecia-6971473770465824g?utm_source=combreak

6 zdjęcie

foxyloxy

Widać, że coś było poprawiane, ale do "tragicznie" to jeszcze daleko. Tragicznie to wygląda Meg Ryan, Albo Nicole Kidman.

eltoro10000

No według mnie w niczym pod tym względem nie ustępuje Nicole. Była klasycznie piękna, miała szlachetną twarz a zaczyna wyglądać jak lalka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones