Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Niebiańsko piękna . Świetna i utalentowana aktorka . Szkoda tylko , że tak rzadko jest obsadzana w dobrych filmach . Gdyby nie to , to już dawno miała by na swoim koncie niejednego Oskara .

Nieprzekupny

Zgadzam sie, ale tylko co do Jej wspanialej urody... Daje Jej 10/10. P;)

Shurtugal_Eragon

czemu tylko w sprawie jej urody się ze mną zgadzasz ? Aktorką jest tak samo dobrą jak i urodziwą . Coś Ci się w jej grze nie podoba ?

Nieprzekupny

Mialem na mysli, to ze Ty napisales "Szkoda tylko , że tak rzadko jest obsadzana w dobrych filmach"... Tu sie nie do konca zgadzam, gdyz gra praktycznie w samych swietnych filmach, np. Seria Underworld, Van Helsing, Pearl Harbor itp. Sorki, ze niejasno sie wyrazilem... Bo oczywiscie, gra wspaniale w prawie kazdym filmie i co do tego nie mam zadnych watpliwosci. P;)

Shurtugal_Eragon

A to w porządku . Ciesze się,że tak uważasz . No rzeczywiście w paru dobrych filmach jednak zagrała,niestety przez krytyków nie docenionych,przez co żadnej znaczącej nagrody aktorskiej się jeszcze nie doczekała . Zresztą dla mnie i tak to niema wielkiego znaczenia,film morze być i słaby,ale ja i tak go z wielką przyjemnością obejrzę jeśli gra tam Kate. Na ekranie niemożna oderwać od niej wzroku .

Nieprzekupny

Zgadzam sie. Jak mam tak samo z moimi ulubionymi aktorkami i aktorami ;)

Shurtugal_Eragon

Ja zwróciłem rónież uwagę na jej głos. Cudowny. Taki niski, "kocio-miękki" :) ze wspaniałym brytyjskim akcentem. Posłuchajcie sobie i sami ocenicie.

ReveAnge

Zgadzam sie, glos tez ma slodki. Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Też się muszę zgodzić, strasznie podoba mi się jej głos :) Również pozdrawiam! :)

Nieprzekupny

To prawda!

Jest uosobieniem piękna i kobiecości w najczystszej postaci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones