Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Przeciez Beckinasle nie zagrala w zadnym dobrym filmie! Co to jest Pearl Harbor? Van Helsing? Underworld? Przeciez to chlam i komercja. Co z tego, ze jest ladna? Dziwki tez sa ladne, a o nich sie nie rozpisuje:D. Nie mam nic do Beckinasle jako do kobiety, ale w tych filmach w ktorych gra nie widac, ze ma potencjal aktorski. Moze gdyby zaczela grac w filmach niekomercyjnych byloby inaczej...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Nie przeklinaj lepiej napisz jakąś inteligentną ripostę

użytkownik usunięty
zedisdeadbaby

To trochę śmieszne porównania. Wiesz Hollywood to wogóle jedno wielkie gówno, bo przecież najlepsze są filmy europejskie. Wulgarne francuskie kino pseudoartystyczne, nasze rodzime polskie (żałośnie niby artystyczne, och ach, aż się niedobrze robi) takich przykładów jest mnóstwo. Kino TO NIEMA BYĆ TEATR na ekranie tylko forma rozrywki i za to kocham amerykańskie kino. Mało mnie obchodzi to, że ktoś tam w filmie zrobionym za 500$ powiedział wspaniałą kwestię. I co mam się tym podniecać? Jeśli chodzi o delektowanie się to zdecydowanie wolę muzykę i równie dobrze mógłbym teraz ponajeżdżać jaki to chłam jest na rynku muzycznym... nie to co dobry jazz... Ale dajcie spokój... Poza tym podniecamy się nią bo naprzykład w Underworld wygląda ślicznie!!!

użytkownik usunięty

To jeszcze raz ja :D zerknij na filmy w których grała jak dla mnie to tam jest większość filmów artystycznych (grane głównie w Wielkiej Brytanii)... Ale dopiero teraz nabrała blasku :)

P.S
Te teksty zajebać Ci hehe to ja nie pisałem, tak na marginesie.

użytkownik usunięty

Po pierwsze to nie lubię podziałów:na kino amerykańskie i dobre kino, ani na kino rozrywkowe(fajne, zaje**** etc)/ kino europejskie....

Po drugie - Kate jest śliczna i - co tu dużo mowić - niejedna jej zazdrości;) Lubię ją i mam nadzieję że kiedyś bedzie miała prawdziwą(!) szansę sie wykazać.
Pozdrawiam
Nutellka

Ciekawy jestem czemu, ten koles,ktory tak usilnie chcial mi zajebac, po poscie o riposcie inteligentnej tak nagle, znikl na wsze czasy?:D. Chcialem go pojechac, ale nie musze, bo doskonale zrobil to sam z siebie. Mistrzostwo:D. Ale chlopak chyba slusznie ma niskie poczucie wlasnej wartosci, bo bal sie podpisac;D. Prawie jak wszyscy tutaj... No co jest wstydzicie sie swoich pogladow?Prawde mowiac nie dziwie sie:D.
Rozwalil mnie tez koles, chociaz w zupelnie innym stopniu, ktory sprowadzal kino do rangi bezmyslnej zabawy dla zadnych taniej rozrywki cwiercinteligencikow z maska dardevila zamiast mozgu:D. Sila kina i powszechna akceptacja w swiecie sztuki tkwi w tym, ze przy tym, iz daje czysta rozrywke, moze byc wielkim dzielem artystycznym. I ja takie filmy lubie najbardziej, ale niestety jestem w mniejszosci bo nie toleruje underworldow czy american pieow:D. Ja tez nie lubie podzialow w kinie i szufladkowania w stylu "hollywood to rozrywkowy kicz, a kino europejskie to czysty artyzm":D bo tak zupelnie nie jest i lubie filmy z obu osrodkow.
A co do Beckinasle. Piszecie,ze jaracie sie tym, ze ladnie wyglada. Ludzie, kupcie playboya i robcie sobie z nim, co wam sie podoba;D, jak chcecie patrzec na ladne kobiety! Aktorka w filmie ma przede wszystkim grac, wygladac tez, ale na 2 miejscu. Nie twierdze, ze Beckinasle jest zla aktorka, na razie po prostu nie trafia z rolami

zedisdeadbaby

Zarejestrowałem się specjalnie dla Ciebie...

Nikogo nie sprowadziłem do ćwierćinteligentów!... Chodzi mi tylko o to, że film to nie ma być kopia sztuki teatralnej. Może być na wysokim poziomie ale i nie musi wcale być.
Ja też wolę oglądać filmy, które coś wnoszą, ale czasem mam takie dni, że z chęcią obejrzę sobie film z Jetem Lee, po to by pooglądać sobie jak innym daje po mordzie i robi fikołki. I nie pisz mi proszę, że się nie znam, bo tylko ty wiesz jakie filmy są wspaniałe. Monopolu nie posiadasz. Być może to czym ty się podniecasz, w oczach krytyków, jest niczym szczególnym.

Piszesz, że Underworld to komercja, ale chyba zapominasz że Hollywood się na tym opiera. Chyba nie powiesz, że naprzykład Piękny Umysł (może zły przykład, bo dla ciebie to pewnie też kicz) miałbyć tylko po to, żeby uszczęśliwić kilka % ludzi na świecie. Wszystko co się sprzedaje to jest komercja. A innych filmów w Hollywood nie kręcą.. więc w tym sensie są podziały.

A poza tym oglądałeś wszystkie filmy z Kate czy tylko te trzy?

P.S
Nie żądaj, żeby się każdy podpisywał pod wypowiedzią, bo ten twój mail też niewiele znaczy... Może podpisz się swoim nazwiskiem i jeszcze wklej adres, chyba że wstydzisz się swoich poglądów?

zedisdeadbaby

Nie no z tą komercją to, żeś mnie rozjechał :] - (pierwsza wypowiedź)
i jeszcze piszesz niech zagra w jakimś filmie niekomercyjnym. Jaki to film? Jak wezmę kamerę i zacznę kręcić w pokoju :)))

Podaj mi przykład takiego filmu nakręconego w Hollywood? Wszystkie są z założenia komercyjne, po to by zarobić! Żaden producent nie wyłoży pieniedzy na jakąś tam wizję kogokolwiek, jak nie będzie widział w tym zysku. Aktor/aktorka z góry dostaje gażę w wysokości 20 mln $ a ty twierdzisz, że to film niekomercyjny...

I tu spokojnie można wyznaczyć podział, bo w Europie takie filmy się zdarzają... sponsorowane przeważnie z budżetu państwa.

zedisdeadbaby

gosciu jak to "nie wiesz czemu sie nia zachwycaja"?? Slepy jestes czy jak?? Kate to chyba najladniejsza aktorka, ktora jest znana na tak duza skale!! To, ze do tej pory nie grala w filmie typu Tytanic, na ktorym wszyscy placza, a krytycy boja sie powiedziec na jego temat zle slowo to o niczym nie swiadczy!! Twoim zdaniem powinna starac sie w Peral Harbor czy Underworldzie grac jak w teatrze, zeby zrobic z tego filmu ponadczasowe melodramatyczne arcydzielo?? Przeciez nie o to chodzi!! Te filmy jak i 99,9999% innych to czysa komercha. Są robione dla kasy. Ale z tych 99,9999% jakies 25 % to filmy komercyjne i DOBRE!!. Poprostu rezyser czasem chce pokazac cos ponadprzecietnego, co moze byc komercyjne i jednoczesnie poruszajace - ma pomysl (i nie koniecznie jest to dramat). Moim zdaniem tego typu rezyserem jest Steven Spielberg i wielu innych. Czasami jednak takiemu rezyserowi zalozenie nie wyjdzie - np Aleksander, a czasami poprostu mu sie nie chce (to te pozostale 74,9999%) To jasne, ze wszystkie filmy trafiajace do kin to komercha. Jesli by tak nie bylo to filmy bylyby tak powszechne jak pomarancze z komuny!! To juz inna sprawa, ze czesc tych filmow to totalny chlam.
Teksty w stylu "Sila kina i powszechna akceptacja w swiecie sztuki tkwi w tym, ze przy tym, iz daje czysta rozrywke, moze byc wielkim dzielem artystycznym" sa dobre dla Jana Miodka. Ty nie lubisz underworldow i Pearl Harborow ale oprocz takich kretow jak ty sa miliony ktorym sie to podoba. I ja jestem jednym znich!! Oczywiscie nie twierdze ze te filmy sa arcydzielami, bo nie sa. Wspomniany Piekny Umysl, czy np Forest Gump, czy nawet Star Wars sa moim zdaniem genialne. Sa komercyjne ale maja to cos!!
A wracajac do Kate - nie mozesz sie przypieprzac "co my w niej widzimy" bo laska jest sliczna i dotego potrafi grac (porownaj sobie np z Benem Afleckiem). Przeciez nawet De Niro wystepowal w filmach typu "kolejna bzdurna opowiesc o byle czym". Pearl Harbor ma fajne efekty i fajnie sie go oglada. I tak ma byc. Napewno wnosi cos nowego, i jak sie go oglada daje troszke do myslenia. Aha i odnosnie playboya - co on ma wspolnego z tym ze mi i komus tam jeszcze sie aktorka podoba. Chlopcze tu nikt konia przy monitorze nie wali (chyba ;-P).
I na koniec - jesli przeczytales to wszystko to musisz byc wytrwaly panie "wielki koneserze kina wyrzywajacy sie na dzieciach, ktore po zobaczeniu fajnej dupy chca ci dac w pysk za to ze jestes slepy" :-P :-P

zedisdeadbaby

Czesc
"Pearl Harbor? Van Helsing? Underworld? Przeciez to chlam i komercja" TAAAAK ??? Nie wiedziałem. Przepraszam bardzo wielce szanownego pana krytyka, może mógłbyś mi polecić jakieś tytuły filmów wartych zobaczenia. Chętnie ponabijam się (i pewnie nie tylko ja) z twojego typowo komercyjnego i mało lotnego wyboru.
ps. W twoich postach da się wyczuć coś dziwnego (np. "Co z tego, ze jest ladna? Dziwki tez sa ladne, a o nich sie nie rozpisuje" i "Nie mam nic do Beckinasle jako do kobiety" , czy jesteś pewien swojej orientacji seksualnej?

wisand

No nie wiem.. "Nawiedzony". Mysle ze zagrala calkiem niezle a film lekko nie wpisuje sie w kategorie bagna hollywodzkiego.
Peral Harbor= nie lubie gdy sie zmienia historie. tak jak w u571 )chyba taka cyfra ; p(
Underworld=nie wiem czemu ale spodobal mi sie ;D widzialem wiele filmow o wampirach i wilkolakach i underworld zupelnie od nich odbiega... moze faktycznie komercyjny ale coz... udal im sie ;) i mysle ze Kate niezle w nim wypadla
Van Helsing = ee.... kazdy ma prawo do swojego zdania. tak jak mi sie podobal Underworld tak innym moze Helsing.. choc wiekszej zbitki motywow zeby powstal sredniej klasy film akcji to juz dawno nie widzialem...

Ale przeciez mowimy o Kate ;) Slodka jest i tyle! ;D

Hank

Nie wiem po sie kłócicie, faktem oczywistym dla kazdego powinno byc że kino zmierza w złym kierunku, bo kiedys robiło sie filmy które zarówno były rozrywkowe i artystyczne np:reżyserzy Frank Capra,
Billy Wilder, William Wyler, Orson Welles,Hitchcock itp, później był większy podział na to przykładem są reżyserzy: Bergman,Tarkovsky,Fellini,Visc onti,Antonioni,Passolini,Herzo g
Kurosawa, Mizoguchi, Kobayashi,Kubrick którzy sie wyrózniali w tłumie jako artyści którzy jako nieliczni potrafili wyrazić na ekranie swoje ja i wiedzieli jak powinno wygladać prawdziwe bardzo interesujące kino.
W dzisiejszych czasach mało który film nawet te nagradzane potrafią
już być robione wyraźnie pod sztukę.

zedisdeadbaby

Jak niewiesz co to Pearl Harbor to jesteś dnem...

użytkownik usunięty
zedisdeadbaby

Ty ****************************** ************** no rozumiem, że możesz baby nie lubić ale VAN HELSINGA?!!! Underworlda. top ty jesteś jakiś ... no właśnie

zedisdeadbaby

Moim zdaniem underworld i Kate sa super... Moze i jest to komercja itp ale niektórzy lubia takie tematy... I co komu do tego??? Czy zawsze trzeba miec ochote na ambitne kino??? ... ///

zedisdeadbaby

Głupszego postu krytyki o Kate to ja jeszcze nie widziałem , człowieku dorośnij :D Powiem ci coś, jesteś poprostu zwykłym chamem i zakompleksionym prostakiem bo widać że ci się dziwki bardziej podobają niż KATE BACKINSALE bo ty nawet jej nazwiska nie umiesz poprawnie napisać a jeżeli chodzi o grę to może zagrasz lepjej?:D

Delux_2

Jeżeli twoim zdaniem filmu typu Underworld Są komercyjne a wtym rozumieniu złe to przenieś się na poziom dobranocek bo noc lepszego chyba już dla ciebie nie znajdze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones