Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Teraz będziecie mogli jeszcze bardziej powzdychać nad jej urodą jaka to ona jest śliczna bo tylko tym możecie się pozachwycać bo aktorką jest marną. Pozdr!

paciek

Ehhh... A Ty nigdy nie dasz za wygraną! Zastanawiam się jakie Ty filmy z nią widziałeś, że wnioskujesz, że jest taka marna!

Evelyn_8

Dobra ja już kończe masz racje. I tak nikogo nie przekonam. Chciałem tylko dać do zrozumienia to że aktorów i aktorek nie powinno się oceniać po wyglądzie a na pewno większość osób tak robi oceniając Kate. Ok już nie będę tutaj pisal bo to bez sensu. Poddaje się. Niech sobie będzie na tym miejscu może kiedyś wreszcie spadnie. Aha a Sophia Bush czy jak ona się tam nazywa już niedługo będzie poza top100 jak w takim tempie będzie spadała:D:D:D Pozdrawiam!!!

paciek

Zgadzam się. Zastanawia mnie, czy ja widzę w kinie coś innego niż wszyscy. Ciało to podstawa aktorstwa, ale to tylko narzędzie, ważne jak potrafi je używać i jeszcze ważniejsze co z nim zrobi reżyser. Tutaj niejednokrotnie widzę komentarze uzależniające ocenę od urody aktora. Trochę jakby oceniać stadion po zręczności budowlańców...
#1 Żaden aktor nie zasługuje na ocenę 9, bo nie ma wielkiego wpływu na film
#2 Aktorstwo to nie modeling.
Ta pani nie jest jakąś złą aktorką 3/10, nie powinna żałować że nie pozostała przy modelingu.
Tym niemniej ładna buzia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones