Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Angelina Jolie jest perfekcjonistka a ta Kate to jakis pozer co dostaje tylko role na jakies wampiry, zero wdzieku i kobiecosci

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Ale jaki vampir :):):):) ... Angelina Jolie jest ładna ale na żywcu wymięka przy Kate ;]

Marins

Zgadzam się kate jest lepsza :)...zreszta ma ładnijsza figure niz angelina :P..bardziej kobiecą

Kaileena_2

Nie nie Kate nie jest lepsza... Kate jest NAJLEPSZA!!! No a ja nic nadzwyczajnego nie widzę w Angelinie...

ludwisiu

Jolie jest sztuczna i przereklamowana. Aniston jest od niej ładniejsza

mate21

zgadzam się, Angelina J. to istny pastik i prosze mi nie mówić że mam kompleksy :P Nie wiem jak komu kolewiek Jolie może się podobać (No może przereklamowanemu Brat'owi Pittowi) ale o gustach się nie dyskutuje :)))))

Lisek_3

Angelina Jolie to brzydula i przy Kate może się schować, Kate ma wdzięk urodę, talent aktorski i w ogóle jest piękna, świtnie zagrała w Van Helsingu i w dwóch Underworldach, a założyciel tego tematu ośmieszył się chcąc porównywać Jolie do Kate...

dux

Dokładnie..Kate jest świetna..zgadzam się ze wszystkimi określeniami jakie tu padły ( tzn prawie ze wszystkimi )

I nie mam już co wymyśleć..
Podoba mi się w niej to że w każdym filmie może się niesamowicie zmienić..tzn. przynajmniej ja mam takie odczucie, bo np. nie poznałem aby Anna w Van Hellsingu była tą samą pielęgniarką z Pearl Harbour

Ale być może jestem za bardzo rozkojarzony..
Bez makijażu też ładnie wygląda

http://www.sexydesktop.co.uk/beck2.htm [www.sexydesktop.co.uk/b...]
te zdjęcia na dole..

BladeMaster

Angelina ma usta jak wentyle od jelcza , jak pontony
jej argi sa tak duze ze az za duze ze po prostu brzydkie

era

Jolie jest brzydka i słaba. Niedługo skończy jej się gwarancja na silikon.
Za to Beckinsale jest świetna, taka naturalna i dobrze gra. Szkoda że nie dostała roli w Kodzie da Vinci

użytkownik usunięty
mate21

nie wiem czemu tylu ludzi się roztkliwia przy Jolie może nie jest obrzydliwa ale piękna to na pewno nie, Kate to co innego jest świetna i Jolie może się schować

jesli chodzi o kobiecość i wdziek, to wlasnie Jolie tego nie posiada. trudno o bardziej ''męską kobietę'' od niej! a Kate jest słodka i świetnie gra.

Abriel

Angelina jest ohydna z tymi jej wielkimi pomarszczonymi, paskudnymi ustami ;/// A aktorką to naprawdę jest najwyższych lotów...! Ktoś oglądał Mr&Mrs Smith?? Większego gówna nikt jeszcze nie nakręcił. Nawet HSM jest chyba lepsze, chociaż nigdy całego nie oglądałam...

era

I kate i angelina sa wg mnie slabe, kate ratuje uroda, a angeliny juz nic ani nikt nie uratuje.

Breadfan

moim zdanien to Kate uratowała Pearl Harbour od porażki

mate21

Jolie to gowniana aktorka - Lara Croft , Ms&Mrs Smith przeciez to shit

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

obie sa fajne. Ale kasia jednak ładniejsza:) poza tym jest lepszą aktorka

WOJO_PR

Angelina Jolie jest strasznie brzyka , kate jest dużo ładniejsza i gra duzo lepiej ;)

Sayuri

A ja bardzo lubię i Kate i Jolie, obie piękne, każda na swój sposób i obie bardzo utalentowane.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Daj spokój,nie porównuj żylastej,chudej baby z napompowanymi silikonem i popekanymi ustami do piękności jaką jest Kate...

baska_89

Dokładnie..., co takiego jest w Jolie? Wygląda trochę jak ryba przy Kate xD

Tybii

No dobra..., Angelina też jest niczego sobie, ale napewno Kate dużo ładniejsza..., takie jest moje zdanie.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Smieszny jestes. Jolie ma oczy jak zaba i usta jak po operacji plastycznej gdzie Kate Beckinsale jest naturalnie piekna.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

w pelni sie z toba zgadzam,Angie bije wszystkie na glowe,a Kate jest zwyczajna jak inne kobiety ;]

iga686

Ta, ona nie ma warg jak pontony... Nie jest taka medialna jak Jolie ;o Do tego Kate jest zajebiscie pociągająca atrakcyjna i kobieca a niestety Jolie nie posiada żadnej z tych cech. Pomijam już umiejętności aktorskie ale ie można zapomnieć iż każda rola Jolie to później nominacja do malin... pomijając Przerwaną lekcję muzyki w której też nie zagrała jakoś powalająco ale jak wiadomo akademia lubi role dramatyczne i filmy psychologiczne ;O

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
YOUR_FAVOURITE_UNCLE

angelina kiedys byla naprawde piekna, ale potem latka zaczely uplywac i niestety sie zrobila druga pamela.....nadal ja lubie ale niestety duzo w moich oczach straciła, a co do kate to jest super laska, zwlaszcza jesli pomyslec ze jest z anglii to szok bo tam sa takie pasztety same ze....szok

Angelina świetnie gra i miała pare niezłych filmów("Gia", "Przerwana lekcja muzyki"), ale Kate jest lepsza. Nie tak oklepana.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Kate jest najlepsza :*:*:* Angelina Jolie jest sztywniacka zdecydowanie wole Kate

Shadow_4

Kate jest bardzo ekscytująca :). Angelina ma straszne usta i twarz.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

dla mnie Angelina jest ładniejsza od Kate, ale rózni ich wiek, co już widać... mimo wszystko Angie podziwiam od lat a Wampirzycę od jakiegoś czasu. ja stawiam na Jolie, ale to jest moje zdanie

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

koleś ty chyba nigdy nie widziałes kate... angelina przy niej to ... niepowiem co... jak dla mnie to angelika jest brzydka i sztuczna... nie wiem wogóle co ludzie w niej widza

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

http://www.enjoyfrance.com/images/stories/world/celebrities/Angelina-Jolie-docto r-nervous.jpg>>>>>> ŻAL

JAK ONA JEST ŁADNA TO WY OCZU NIE MACIE

farmer6800

Coś Ci się link nie udał;p Jak klikam to pierwszy news jaki widzę to o wyborach przewodniczącego w Partii Socjalistycznej. Co do samego porównywania to Kate jest o 2 lata starsza, warto też porównać, jak wyglądały obie gdy były młode:

18 letnia Kate

http://www.youtube.com/watch?v=SGP9zcBQcqs

Młoda Jolie:

http://img.photobucket.com/albums/v515/bloodylamer/bastardly-photos/0505/album15 /young-angelina-jolie-01.jpg

O ile nikt nie ma wątpliwości, że obecna Jolie jest w dużej mierze ,,tworem'' chirurgii plastycznej, to po Kate nie widzę, żeby miała jakąkolwiek operacje.

Jak ktoś lubi plastiki to może mu się i podoba Jolie, ale ja tam wolę naturalność Kate.

Hanni_2

A to Ci ciekawe, bo mi się tam bardziej podoba ona niż medialna Angelina Jolie.

Hanni_2

Jak dla mnie to Kate jest o wiele ładniejsza niż medialna Jolie i co?!

użytkownik usunięty
BUNCH

Jak czytam, różne News’y i plotki to Kate mówi że nigdy nie miała żadnej operacji. No i ja jej wierze. Oczywiście Kate i Jolie bez porównania. Kate kocham jest moją ulubioną aktorką. Ahh ta Wampirzyca.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

angelina perfekcjonistka pffffff tez cos no wez przestan to sztuczna lala wara obciagara Kate jest zajebista pod kazdym wzgledem i duzo piekniejsza od jolie ktora jest paskudna jak malo ktora

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Polecam horror Lewisa Gilberta "NAWIEDZONY"
https://www.filmweb.pl/film/Nawiedzony-1995-105715
Nadspodziewanie udany!
Straszny, kiedy trzeba, podniecający kiedy trzeba (nagość Kate Beckinsale jest tu obezwładniająca - po prostu zwala z nóg).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones