Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Po raz kolejny podkreślam, że piękna Kate nie wystąpiła w trzeciej części Underworld Bunt
Lykanów. Jeśli mi nie wierzycie to obejrzyjcie film.

Już wielokrotnie zgłaszałem ten błąd, lecz FILMWEB jest głuchy i ślepy na prośby i sugestie.
Słowem, jeśli ktoś zamieści jakąś głupotę to będzie ona widniała na FILMWEB do końca świata a
może jeden dzień dłużej.

CES7

Obejrzałem sobie dziś wszystkie 4 części Underworld. Zajrzałem na filmweb, żeby sobie coś o filmie poczytać i widzę twój świeży komentarz :] No więc pragnę wyjaśnić, że "twórcy strony i cały portal" mogą się mylić i coś przeoczyć lub dodać przy wypisywaniu informacji, ale twórcy filmu już niekoniecznie. Nie jestem na 100% pewny, ale na samym początku "Buntu Lykanów" prawdopodobnie historię opowiada Selene. Jak mówię nie jestem do końca pewny bo Rhona Mitra ma dosyć podobny głos. Na nieszczęście dla ciebie jestem na 200% pewny, że na samym końcu filmu tuż przed napisami końcowymi jest krótka scena gdzie Selene kuca sobie na balustradzie balkonu w deszczu. Być może to urywek z pierwszej części, ale jakby nie było, to Kate jest w filmie, a na dodatek w obsadzie jest wyraźnie napisane na przedostatnim miejscu: Selene - Kate Beckinsale. Co ciekawe zaraz za nią na miejscu ostatnim jest: Kraven - Shane Brolly... No tego to w filmie nie zauważyłem, ale Kate jest więc tobie radzę obejrzeć film jeszcze raz. Być może znajdziesz Kravena ;)

Lucasss_1993

Jeśli tak będziemy to rozpatrywać, to faktycznie masz rację i ze względu na jedną wstawkę z innej części Kate została zamieszczona w spisie, chociaż faktycznie w trzeciej części Selene grała inna aktorka.

CES7

W trzeciej części Selene wystąpiła tylko w jednej scenie na końcu filmu, tak jak powiedział Lucasss_1993. Natomiast w trzeciej części nie było Seleny, tylko Sonja, którą zagrała Rhona Mitra ;p

pomsta1350

Widocznie nie uważnie oglądałem i przeoczyłem Kate w tym filmie. Mój błąd. Przyznaję nie miałem racji, ponieważ skupiłem się na głównej bohaterce a nie roli pobocznej. Liczy się jednak faktycznie udział w filmie w dowolnej roli. Cofam swoje nieuzasadnione uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones