Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Ma 38 lat,a ciało 20 stolatki. Jest dobrą aktorką, tak samo jak jej mama Kim.

pb123_3

Straszne drewno.

mala_madi

Jeżeli mając 38 lat bedziesz miała taką figure, to ci gratuluje,ale zapewnie tak nie będzie. Będziesz dwa razy szersza , i tyle samo cięższa.Łatwo jest napisać " Straszne drewno" . Trudniej o siebie zadbać, i tym sie nie stać

pb123_3

Mam na myśli grę aktorską, nie wygląd.

mala_madi

Rzeczywiście w Pearl Harbor zagrała jak drewno.
Gratuluję gustu :(

tomucho77

Gust, to może mieć każdy inny, ale o tym ponoć się nie rozmawia. Jedna złota malina nie przekreśla reszty dorobku aktorskiego. W 2010r. To i Sandra Bullock otrzymała oscara i złotą malinę.To jest dopiero pomyłka.

tomucho77

A obejrzałeś inny film z jej udziałem?

asial_10

Tak ! był to: Motel, W Matni, wszystkie Underworldy, Van Helsing i Cena prawdy ... w każdym była zajebista i mega piękna.

tomucho77

Ach, bo napisałeś, że grała jak drewno, a nie pamiętam twoich poprzednich wpisów, czegoś w tej dyskusji nie zrozumiałam, ale to mój problem. ; ) Polecam jeszcze "Śnieżne Anioły" , "Wiele hałasu o nic" i "Zamieć". Nie polecam "Szachownica Flamandzka" , gdyż w tym filmie miała tendencję do kichania i sztucznego płaczu, co mi się nie podobało, aczkolwiek... męskiego widowni się podoba ze względu na jej nagie sceny. ; )

asial_10

Moja droga Asiu to drewno było sarkazmem skierowanym do osoby inaczej myślącej co się zwie mala_madi. Dla mnie Kate zawsze będzie świetną aktorką o anielskiej urodzie.

tomucho77

No właśnie, kurde później zrozumiałam. Ach, trzeba czytać uważniej. A to o Kate - święta racja.

PS. Nie masz może napisów do filmów Kate - "Shooting Fish" , "Alice Through the Looking Glass" , "Cold Comfort Farm" , "The Last Days of Disco" i "Prince of Jutland" ? Nigdzie nie mogę znaleźć, a moją wielką misją jest obejrzenie wszystkich filmów w których brała udział.

asial_10

Asiu napisów szukaj na chomiku.

pb123_3

"Jeżeli mając 38 lat bedziesz miała taką figure, to ci gratuluje,ale zapewnie tak nie będzie. Będziesz dwa razy szersza , i tyle samo cięższa.Łatwo jest napisać " Straszne drewno" . Trudniej o siebie zadbać, i tym sie nie stać" - nie wiem na jakiej planecie żyjesz, ale na tej co ja jestem, widzę wiele kobiet, POLEK, które mają tyle lat i są od niej naewt chudsze, więc z swojej łaski weź się i nie pie*dol

pb123_3

Tu masz kolejną aktorkę która czym jest starsza tym jest młodsza...
http://www.filmweb.pl/person/Elisabeth+Harnois-129889

tomucho77

Pokolenie laseru i botoksu.

pb123_3

Wcale nie dziwne. Dzieci nie ma, obowiązków zero, na koncie miliony, więc siedzi pewnie cały dzień i papra gem-be kremami za słone $ albo piłuje pazurska pod jakimiś parasolami na bermudach. Na spracowaną też nie wygląda. Pewnie taki typ z niej co trzeba koło niej latać cały dzień bo sama nawet śmieci nie wyrzuci bo to fee i w ogóle, p**olona królewna śnieżka.

h_pat

Żółć ci się wylewa uszami popaprańcu !!!

h_pat

Możesz jeszcze jej dzorzucić kąpiel w płytkim brodziku intelektualnym takich miernot jak Ty.

achmed7712

Aleś mi pojechał. Zabłysłeś wśród swoich na 100% a ta wyżej to na 110%. BUehehehe.
A teraz spójrz na pierwszą lepszą kobietę w wieku 40, typową matkę pracującą a potem na taką pierdzącą damę jak ta o której pisałem co jej jedynym zadaniem w życiu jest dobrze wyglądać. Siedzi całe życie w pudrach i podkładach do japy, a jej problem życiowy ogranicza się do tego ze nie ma się w co ubrać na jutro. Zrób porównanie i nie farmazonuj kitu.

h_pat

To tak jak bym porównywał grajka z 5ej ligi do gwiazdora Premiership czyż nie ? Oczywiście nie ujmując żadnemu. Zastanów się do czego zmierzasz i czy aby nie zagalopowałeś się w swojej cokolwiek miernej logice. Porównujesz aktorkę, która zarabia na życie grą w filmach w tym wypadku dosyć kasowych produkcjach do kobiety która z takim światem nie ma nic wspólnego. Nikt tu nie umniejsza roli Matki pracującej. Mówimy tutaj o AKTORCE. Gra w filmach = zarabia dobre pieniądze = ma ludzi od różnych rzeczy i dlatego stać ją na ten luksus bo sobie na to zapracowała. Jad, zawiść i co gorsza zgorzknienie strasznie przebija z Twoich słów. Idąc tokiem Twojego jeszcze raz podkreślę miernego rozumowania możemy tak powiedzieć bez wyjątku o każdym z tej branży.

achmed7712

Spoko masz 100% racji.. Zgadzam się. Ale jak widzę takie wpisy, że ooo jaka ona piękna 40stka a wygląda na 20 to mnie skręca w bebechach. Co za brednie.

h_pat

Bredzisz. Jest przepiękna i pewnie byś zmienił zdanie gdyby przyszła do twojego pokoju w tym lateksie.

grzesiek811

Przydało by się żeby do niego przyszła ... zamalowała by go w pysk aż by się nakrył kopytami za te kretyńskie posty powyżej.

pb123_3

Tak, szczyt profesji osiągnęła w ostatniej części "Underworld" - rzeczywiście rewelacyjna, wyraziła tam chociaż jakieś emocje? Może jestem ślepa ale przez półtorej godziny widziałam kamień zamiast twarzy. Przecież ona w każdym filmie jest taka sama! Już nie wspominając o jej ''urodzie'' czyli wklęsłej twarzy i nosie z worami pod małymi oczkami:)
Zaraz zostanę skonsumowana żywcem przez wielbicieli o wielkiej! Kate i jej o wielkiego! talentu aktorskiego wycenionego na 8,4!

Demoustier

Obejrzałem przed chwilą Kontrabandę i wypadła nad podziw słabo(ale i tak o niebo lepiej od takiej Megan,nawiązujac do naszej wcześniejszej dyskusji)Ona szczyt swoich możliwości pokazała w Cenie prawdy i chyba na tym juz zostanie,jeszcze jedna aktorka,która jest troche za ładna(a to troche przeszkadza mimo wszystko)by byc wielka aktorką

użytkownik usunięty
aronn

Kim Basinger? Jej matką? Jakaś pomyłka. Kate BECKINSALE nie BASINGER
lol :D

aronn

A co ma do tego MF? Ona nie dostała nawet jakiejkolwiek dobrej roli żeby cokolwiek zaprezentować;/ Kate gra w ambitniejszych filmach a i tak jest kiepska. W Hollywood było wiele pięknych aktorek - Vivien Leigh np? albo Elizabeth Taylor! I jakoś grały i dostawały angaże w dobrych produkcjach więc takie gadanie że KB jest ''za ładna by być wielką aktorką'' jest wątpliwe mocno a nawet głupie bo talent od urody nie zależy przecież (jak piszesz na forum do którego nawiązywałeś wyżej).

Demoustier

A ja MF 10 gwiazdek i serduszka nie wystawiłam. Ty wystawiłeś mimo że sam przyznajesz że KB była dobra tylko w jednym filmie (to troche za mało na taką ocene).

Demoustier

No ale to,ze MF nie zaproponowano dotychczas żadnej poważnej roli to o czymś świadczy(nikt nie chciał zaryzykować),no a co sie tyczy mojej ulubienicy(że tak powiem)czyli Beckinsale,to po prostu srednia liga mówie to obiektywnie,choc przyznam,ze w Cenie prawdy zagrała lekko powyzej przeciętnej,inne jej role nie sa wybitne ale takie jako tako przyzwoite co nie moge powiedzieć o rolach Megan,które no...Są po prostu tragiczne:P

aronn

Nie jest aż tak tragiczna jak o niej wszyscy piszecie. Przyjeliście sobie że jak jest atrakcyjna to już kompletne beztalencie. Nie razi jednak w oczy bardziej o tych innych gwiazdeczek typu Amber Heard, Hayden Panettiere, Olivii Wilde czy Emmy Roberts...

Demoustier

No nie wiem,nie wiem ale odnośnie Olivii to ta pani ostatnimi czasy jest na topie i myślę,że zasłużenie,widać u niej charakter,jest w swojej grze dość wyrazista i tu nie chodzi tylko o urodę....

aronn

Taaaa... chyba 'kocie oko'! ;P

Demoustier

A no rzeczywiście ma takie kocie oko :D

Demoustier

A te serduszko Kate dostała ode mnie bo jestem trochę w niej zadurzony :P

aronn

Mi się ona nie podoba ale to tylko moje zdanie:)

Demoustier

E tam,nie znasz się:P
Kobieta z klasą,no nie oczywiście z taką jak Sharon...No i widać,że taka jest dość potulnego(spokojnego)usposobienia,bo wiesz my faceci najcześciej lubimy takie nie nazbyt agresywne,które co to lubią nieraz pazurki pokazać,lubimy po prostu mieć wszystko pod kontrolą :P

aronn

Tak. Wy wszyscy się znacie na wszystkim i macie zawsze we wszystkim rację. Ci co mają inne zdanie się w ogole nie znają.

Demoustier

liczyłem na bardziej ciętą ripostę :P

pb123_3

pelen szacun! nie wiedzialam ze ma tye lat omg!!
http://www.tvshark.com/photos/?n=Kate+Beckinsale+Bikini+Mx

guga_buzka

No fajnie wyglada na tych zdjęciach...

aronn

Mogła by troszkę popracować na swoimi pośladkami :)

tomucho77

Ale zobacz jaki ma brzuszek umięśniony,ach...

aronn

Ja tam wolę poślady.

guga_buzka

Cycki ma male po za tym ok.

pb123_3

Jej mama Kim?? Jej mama nie ma na imię Kim-poczytaj w ciekawostkach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones