Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Zauważyliście, że przez ok. 90 % każdego filmu, grana przez nią postać ma otwarte usta? ma zatkany nos czy myśli, że to taaakie seksowne? :D

kasiag79

To nie Kristen Stewart.

kasiag79

Akurat u niej to jest "taaakie seksowne" :D

Ryoga

Serio? :-D

kasiag79

tez uwazam ze jest seksowna gdy tak robi, i jaram sie tym bardzo ;)

_LUKAS_

to że to jest seksowne to ja też wiem ale nie przez cały czas :D

kasiag79

Wczoraj obejrzałam "Obłąkanych"... Po jakimś czasie tak mnie już irytowały te jej rozchylone usta, że tylko gadałam do ekranu "Zamknij już te usta cholero jedna!". Na dłuższą metę to przestaje być seksowne - staje się po prostu strasznie drażniące...

Meloren

No właśnie ! A ona ma tak w każdym filmie.... ciekawe czy po domu też tak chodzi z rozdziawioną japą? Albo np jak jedzie na rowerze ? :-D

kasiag79

Jeśli stara się być "seksowna" w ten sam sposób i poza planem to pewnie tak :p już widzę jak na tym rowerze zjada wszystkie muchy po drodze :D

Meloren

Dokladnie! No ale co zrobić - facetom ( niektórym ) się to pewnie podoba. .. :-D

kasiag79

Jeżeli zamieszka ze mną i będzie mi towarzyszyć w nocy to jakoś przeboleję te jej rozchylone usta :D

bartek1110

łaskawca... :-P

kasiag79

A kto bogatemu zabroni? :) Zresztą widziałem sporo jej zdjęć zarówno z imprez i z tak zwanej "ulicy" Jakoś nie zauważyłem tej "rozdziawionej japy". jest tylko człowiekiem i jak każdy ma jakieś zachowania czy przyzwyczajenia które może robić nawet nieświadomie. Oczywiście nie dotyczy to Meloren perfekcyjnego ezoterycznego anioła bez jakichkolwiek wad czy irytujących innych zachowań.

bartek1110

Nieswiadomie ma otwarta buzie? Sprobuj tak przez chocby pol godziny !!! To jest swiadome zachowanie bo wtedy lepiej na zdjeciach wychodzi, mnie to strasznie denerwuje bo robi to w kazdym filmie... ;-D ale... nic to... niech sobie otwiera... :-)

kasiag79

Zdziwiłabyś się ilu ludzi robi w niektórych sytuacjach, nieświadomie lub z przyzwyczajenia rzeczy, które innym wydają się nie możliwe do robienia bez świadomości. Mnie to osobiście rybka i nie zwracałem na to uwag, aż przeczytałem tutaj. Niej est to więc chyba aż tak nachalne. Zresztą wolę otwartą lekko buzię niż buraczany "dziubek" :)

bartek1110

Fakt, dzióbki opanowały wszystko... :-/

kasiag79

Aż strach otworzyć konserwę :P

bartek1110

"Oczywiście nie dotyczy to Meloren perfekcyjnego ezoterycznego anioła bez jakichkolwiek wad czy irytujących innych zachowań." - he he dopiero teraz to przeczytałam :D nie no, spoko :D nie uważam siebie wcale, a wcale za ideał... Tak, mam kilka denerwujących przyzwyczajeń czy "tików", choć staram się nad nimi panować :P Jedynie dostrzegłam tą jej "przypadłość" bo jednak świeci nią na dużym ekranie... Ale w żaden sposób jej tutaj nie obraziłam, po prostu uznałam to za irytujące, jako aktorka powinna chyba bardziej uważać na swoją mimikę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones